جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۵ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
احداث خط ۸ اتوبوس‌های تندرو تا آخر سال
۱۲:۱۵ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
اجاره خودرو

احداث خط ۸ اتوبوس‌های تندرو تا آخر سال

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران از احداث خط 8 سامانه اتوبوس‌های تندرو تا پایان سال جاری در کلان‌شهر تهران خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدیرعامل شرکت واحداتوبوسرانی تهران و حومه با بیان این که راه اندازی خطوط اتوبوس های تندرو توانست سلیقه حمل و نقلی مردم را در سفرهای روزانه تغییر دهد، گفت: برخی منتقدان پیش بینی می کردند که راه اندازی خط 5 اتوبوس های تندرو در مسیر بزرگراه رسالت سبب افزایش ترافیک در این بزرگراه شود اما اکنون شاهد تسهیل ترافیک در بزرگراه رسالت هستیم چرا که بسیاری از سفرهای روزانه شهروندان در این مسیر توسط اتوبوس های BRT صورت می گیرد.

پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد: خوشبختانه استقبال شهروندان از خط 5 اتوبوس های تندرو بسیار خوب و چشمگیر بوده است و در حال حاضر حاضر 60 دستگاه اتوبوس دوکابین و تک کابین در این خط حدفاصل پایانه علم صنعت تا میدان آرژانتین فعال هستند.

وی با بیان اینکه روزانه بیش از 50 هزار جابه جایی در خط 5 سامانه اتوبوس های تندرو صورت می‌گیرد، گفت: چند اقدام در بزرگراه رسالت انجام شده است، نخست این که پارک حاشیه ای توسط پلیس راهور در مسیر این بزرگراه ممنوع شده چرا که معبر متعلق به تمام مردم است و این کار باعث شده که یک لاین به لاین های بزرگراه اضافه شود.

وی با بیان این که تعداد خودروهای شخصی در بزرگراه رسالت کاهش پیدا کرده است گفت: شاید مهم ترین دلیل این موضوع آن باشد که شهروندان کمتر از خودروی شخصی خود استفاده می کنند چرا که در طول مسیر این خط مترو نیز وجود دارد و به راحتی می توان وارد شبکه مترو شود، همچنین در صورت ورود به پابانه بیهقی می توانند به هر نقظه از شهر که تمایل داشته باشند، سفر کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: خطوط اتوبوس های تندرو توانست نگرش مردم را در استفاده از حمل و نقل عمومی تغییر دهد، ضمن این که شهروندان مطمئن شده اند که با استفاده از حمل و نقل عمومی می توانند مدیریت زمان خود را در اختیار داشته بانشد.

وی در پایان از احداث خط 8 سامانه اتوبوسهای تندرو تا پایان سال خبر داد و گفت: احداث خط جدید از اتوبوس های BRT حدفاصل پایانه جنوب تا ترمینال خاوران در دستور کار قرار دارد که این خط به خطوط 2 و 4 سامانه اتوبوس های تندرو متصل خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سنندجی
نظر بینندگان
!
!
!