چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
فعلا از کندوان شمال نروید
۱۶:۰۲ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
اجاره خودرو

فعلا از کندوان شمال نروید

پرشین خودرو: محور کندوان در روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه مورخ 7 الی 9 آبان‌ماه سال جاری از ساعت 19 عصر الی 6 صبح روز بعد مسدود است.

به گزارش «پرشین خودرو»، به منظور انجام عملیات ایمن‌سازی و حذف پیچ‌های خطرناک در محور ارتباطی کندوان، این محور در روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه مورخ 7 الی 9 آبان‌ماه سال جاری از ساعت 19 عصر الی 6 صبح روز بعد مسدود است.

بدیهی است در ایام انسداد این محور، رانندگان وسایل نقلیه می‌توانند ضمن رعایت کلیه نکات ایمنی و با احتیاط از طریق دیگر محورهای ارتباطی استان تردد کنند.

گفتنی است مرکز اطلاعات راه های استان نیز با دو شماره تلفن 141 (گویا ) و 2222320 (شبانه روزی) و همچنین سامانه پیام کوتاه 10000141 آماده پاسخ‌گویی به مسافرین و مردم عزیز برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌های استان است.

چالوس هم مسدود می‌شود

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور کرج – چالوس در استان البرز و مازندران خبرداد.

سرهنگ رضا سلبی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به علت انجام عملیات ایمن‌سازی و حذف پیچ‌های خطرناک در راستای پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار در محور کرج – چالوس از ساعت 19 تا 7 صبح روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفتم، هشتم و نهم آبان ماه مسدود می‌شود.

رییس مرکزی فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: در زمان انسداد تردد وسایل نقلیه از سایر محورهای منتهی به شمال انجام خواهد شد.

وی از شهروندان خواست به منظور اطلاع از وضعیت راه‌ها و شرایط جوی و نیز امدادرسانی احتمالی با شماره 88255555 تماس بگیرند.

برچسب ها:
مسدود
نظر بینندگان
!
!
!