چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
یک خودرو با 78 میلیون تومان پول جعلی!
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
اجاره خودرو

یک خودرو با 78 میلیون تومان پول جعلی!

پرشین خودرو: رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز از دستگیری اعضای یک باند حرفه‌ای جعل اسکناس در این استان خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ محمدصادقی در این‌باره گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر این که فردی به نام «ایرج» با تشکیل باندی در شهرهای مرزی غرب کشور اقدام به تهیه اسکناس‌های جعلی می‌کند و آنها را پس از انتقال در تهران و کرج به فروش می‌رساند، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت.

وی اظهارکرد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات نامحسوس مطلع شدند که نامبرده به همراه چند تن از همدستانش قصد حمل محموله اسکناس‌های جعلی را از طریق یکی از شهرهای غربی به کرج و تهران دارند، بنابراین گروهی از ماموران با استقرار در مبادی ورودی و خروجی شهر کرج، خودرو متهمان را که از قبل مورد شناسایی قرار گرفته بود در اتوبان تهران - کرج مشاهده کردند.

صادقی افزود: ماموران با دادن اخطارهای پلیسی سعی در توقف خودرو داشتند اما خودرو متهمان به‌دلیل سرعت زیاد و رعایت‌نکردن فاصله طولی پس از برخورد با وسیله نقلیه جلویی بشدت دچار خسارت شد و دیگر قادر به حرکت نبود.

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز تصریح‌کرد: در این عملیات سردسته باند به همراه سه تن دیگر از همدستانش دستگیر شدند.

وی در پایان به ایسنا گفت: در بازرسی از خودرو متهمان 78 میلیون تومان پول جعلی تعداد پنج قطعه کارت شناسایی و یک مهر جعلی یک دستگاه فلزیاب و تعداد سه عدد دستگاه تشخیص اسکناس جعلی کشف شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
دستگیر
نظر بینندگان
!
!
!