یكشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۸
آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی
۱۴:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۸
اجاره خودرو

آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی همدان با اشاره به آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی گفت: پس از شش ماه پیگیری مستمر سازمان تاکسیرانی بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی احیا شد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، محمدجواد زارعی امروز اظهار کرد: پس از شش ماه پیگیری مستمر سازمان تاکسیرانی بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی احیا شد و همچنین رانندگان تاکسی به مدت هشت سال است که از بیمه تأمین اجتماعی بهره‌مند هستند.

وی افزود: در این میان تعدادی از رانندگان تاکسی اقدام به دریافت بیمه تأمین اجتماعی نکرده و این امر اجباری نبود اما در تلاش هستیم تا با اجباری شدن این امر ضرورت دارا بودن بیمه تأمین اجتماعی در میان رانندگان را افزایش دهیم تا همه از این خدمات بهره‌مند شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی همدان خاطرنشان کرد: از آن جا که پیگیری بیمه تکمیلی به تعاونی تاکسیرانی مربوط می‌شود، به دلیل مشکلات موجود در تعاونی طی شش ماه اخیر سازمان تاکسیرانی ثبت‌ نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی را آغاز کرد.

وی بیان کرد: سازمان تاکسیرانی در قالب خدمات رفاهی بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی را پیگیری و در نهایت با بیمه نوین عقد قراردادی منعقد شد تا تمام رانندگان تاکسی که دارای دفترچه بیمه تأمین اجتماعی هستند از بیمه تکمیلی نیز بهره‌مند شوند.

زارعی ادامه داد: بیمه تکمیلی تعهداتی مانند پرداخت هزینه‌های درمانی و بیمارستانی، جراحی، زایمان، سزارین، هزینه آمبولانس، ویزیت دارو، دندانپزشکی، چشم‌پزشکی و... را شامل می‌شود که در این راستا دو فرم برای رانندگان تاکسی با مبالغ 15 هزار و 300 تومان و 11 هزار و 550 تومان در نظر گرفته شده که پرداخت آن به ازای تمام افراد خانواده الزامی است و افراد متناسب با نوع انتخاب فرم و پرداخت هزینه مربوطه از خدمات درمانی لازم بهره‌مند می‌شوند.

وی تصریح کرد: طی شش ماه اخیر تاکنون 700 راننده تاکسی با میانگین خانوار 2 هزار نفر به منظور دریافت بیمه تکمیلی پیش ثبت‌ نام کرده‌ و این روند طی 20 روز آینده نیز ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی همدان اظهار کرد: متقاضیان دارای دفترچه بیمه تأمین اجتماعی تا 20 آبان ‌ماه فرصت دارند به منظور ثبت نام بیمه تکمیلی به تعاونی تاکسیرانی در خیابان اراک مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز شامل کپی شناسنامه، کارت ملی و دفترچه‌های بیمه خود و افراد تحت تکفلشان را تحویل داده و پس از تکمیل فرم مربوطه ثبت‌نام قطعی می‌شود.

وی با اشاره به اقساطی بودن هزینه پرداختی بیمه تکمیلی به ازای افراد خانواده عنوان کرد: رانندگان تاکسی می‌توانند با توجه به تعداد نفرات تحت تکفل خود از اقساط پرداختی بهره‌مند شوند.

زارعی در پایان گفت: بیش از 70 درصد از رانندگان تاکسی دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند که برای ارتقای آن به رشد 100 درصد دارا بودن بیمه تأمین اجتماعی برای تمدید کارت شهری الزامی است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!