چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۸ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
ارز قاچاق بنزین را رونق داد!
۱۰:۱۸ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
اجاره خودرو

ارز قاچاق بنزین را رونق داد!

پرشین خودرو: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با افزایش قیمت ارز قاچاق بنزین که قبلا با آزاد‌سازی قیمت حذف شده بود دوباره رونق گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، شمس‌الدین حسینی در حاشیه رونمایی طرح جامع مالیاتی در جمع خبرنگاران در مورد التهاب بازار ارز و اثر آن در از بین بردن اهداف هدفمندی یارانه‌ها گفت: در مورد هدفمندی یارانه‌ها باید دو موضوع مقایسه شود یکی قیمت نسبی کالاها در داخل کشور نسبت به یکدیگر و دیگر قیمت نسبی کالاهای داخلی و کالاهای خارجی است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: هدفمندی یارانه‌ها از نظر اصلاح قیمت نسبی در بخش حامل‌های انرژی ابتدا موفق بود و باعث از بین رفتن قاچاق سوخت به خارج از کشور می‌شد اما اکنون که با اتفاقات ارزی شکاف قیمت حامل‌های انرژی در داخل و خارج کشور بیشتر شده دوباره سر و کله قاچاق بنزین پیدا شده است.

وزیر اقتصاد در مورد مرکز مبادلات ارزی و اینکه برخی خودروسازان در ابتدای ساعت کاری این مرکز تمام ارزهای ارائه شده را خریداری کرده و دیگر ارزی برای سایر متقاضیان باقی نمی‌ماند گفت: در مرکز مبادلات ارزی با نگاه اولویت و مدیریت منابع ارزی عمل می‌شود و غیر از اولویت کالاهای اساسی - معیشتی مواد اولیه تولید و دارو که ارز با اولویت به آنها اختصاص می‌یابد تدبیر شده تا اولویت‌های 3، 4 و 5 نیز به تدریج در مرکز مبادلات ارزی به منابع ارز دسترسی پیدا کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قاچاق بنزین
نظر بینندگان
!
!
!