یكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
جاده چالوس نباید زوج و فرد شود
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
اجاره خودرو

جاده چالوس نباید زوج و فرد شود

پرشین خودرو: نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس درباره طرح زوج و فرد در جاده حوزه چالوس گفت: به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم طرح زوج و فرد در حوزه استحفاظی چالوس اجرا شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، قاسم احمدی لاشکی صبح امروز در جمع مردم روستای طویر و چال‌زمین مرزن‌آباد چالوس اظهار داشت: همایش تشیع و مازندران روز 14 آبان ماه که برای اولین بار در مرزن آباد که مهد علویان در مازندران است برگزار می‌شود و قطعا روز بسیار به یادماندی رقم خواهد خورد.

وی در ادامه به حضور مدیران استانی و شهرستان در مناطق محروم اشاره کرد و افزود: این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که مدیران آن به مناطق محروم سفر کرده و در بین مردم حاضر می‌شوند تا درددل‌ها و مشکلات آنها را بشنوند و نسبت به رفع آن تلاش کنند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس بیان کرد: ما نیاز به این داریم تا اطلاعات مورد نظر در ارتباط با مشکلات هر منطقه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت و نسبت به برطرف کردن آن مشکلات اقدام شود.

وی به ناهمواری و مشکلات جاده‌ای در منطقه کوهستان چالوس اشاره کرد و گفت: این مسیر یکی از پرترافیک‌ترین جاده‌های روستایی غرب مازندران است و با توجه به اینکه جمعیت قابل توجهی چه در ایام تابستان و چه در زمستان دارد نیاز به مرمت و بهسازی است.

وی همچنین درباره طرح زوج و فرد در جاده حوزه چالوس خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های لازم مقرر شد یکطرفه شدن جاده از منطقه «دزدبن» به بالا باید انجام شود و مردم ما نباید دراین باره دچار مشکلات شوند.

احمدی تاکید کرد: به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم طرح زوج و فرد در حوزه استحفاظی چالوس اجرا شود، بلکه به جای این کار باید به فکر تکمیل و اتمام آزادراه تهران شمال باشند.

وی در بحث ایجاد فضای ورزشی در روستای طویر گفت: در این زمینه هرگونه نیازهای ورزشی برای ایجاد فضای ورزشی باشد سعی در برآورده کردن آن خواهیم کرد تا مردم این روستا نیز از فضای ورزشی مناسب بهره مند باشند.

عضو خانه ملت در ادامه به ساماندهی گلزار شهدای روستای طویر پرداخت و بیان کرد: این روستا با تقدیم چهار شهید دارای چهار گلزار شهدا است که باید نسبت به ساماندهی آن اقدام شود. در صورت تخصیص اعتبار از طریق بنیاد شهید استان مازندران، این گلزار در سال 92 ساماندهی می‌شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
چالوس
نظر بینندگان
!
!
!