چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۲ | ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
اهدا بالاترین جایزه کیفیت به ایران خودرو
۱۵:۳۲ | ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
اجاره خودرو

اهدا بالاترین جایزه کیفیت به ایران خودرو

پرشین خودرو: در مراسم اختتامیه نهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران، گروه صنعتی ایران خودرو، در بین 19واحد صنعتی ارزیابی شده، پنج تقدیرنامه اشتهار به کیفیت سه ستاره، دو ستاره، یک ستاره و اهتمام به کیفیت و تندیس برنزین را برای شش محصول در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی به خود اختصاص داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، جایزه ملی کیفیت ایران هر سال برگزارمی شود و موسسات داوطلب در زمینه محصول و فرآیندهای تولید توسط ارزیابان، مورد بررسی قرارمی گیرند و براساس امتیازهایی که به دست می آورند در سطوح گوناگون این جایزه را دریافت می کنند.

در مراسم نهمین دوره جایزه ملی کیفیت که روز 17 آبان ماه سال جاری با حضو ر تقی پور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات، برزگری رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و صاحبان شرکت های صنعتی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، گروه صنعتی ایران خودرو چهار تقدیرنامه اشتهار به کیفیت و تندیس برنزین جایزه ملی کیفیت ایران را کسب کرد.

در این گزارش آمده است، شركت ایران خودرو برای نهمین سال پیاپی با رویكرد ارزش آفرینی برای سازمان، در مراسم جایزه ملی كیفیت حضور یافته است.

این شركت با معرفی پنج محصول به انجمن كیفیت ایران اقدام به ارزیابی محصولات خود با هدف بهبود كیفیت آن كرده است. محصولات تندر90، موتور EF7، TU5 و خدمات لجستیك و مونتاژ مواردی بودند كه در مراسم جایزه ملی كیفیت حضور یافته و هر یك موفق به دریافت تندیس برنزین و تقدیرنامه شده اند.

براساس این گزارش، معاونت تندر90ایران خودرو برای اولین بار برای محصول تندر90 موفق به اخذ تندیس برنزین شده است. این اولین تندیسی است كه ایران خودرو در جایزه ملی كیفیت دریافت می كند.

معاونت نیروی محرکه ایران خودرو برای موتور TU5 موفق به دریافت گواهی‌نامه اشتهار به کیفیت سه ستاره شد، این محصول در سال گذشته گواهی نامه اشتهار دو ستاره دریافت كرده بود.

همچنین موتور EF7 كه یكی از دستاوردهای مهم ایران خودرو و حاصل زحمات كارشناسان و متخصصان این شركت است از دیگر محصولاتی است كه برای نخستین بار در جایزه ملی كیفیت امسال شركت كرد و موفق به اخذ گواهی‌نامه اشتهار به کیفیت یك ستاره شده است.

معاونت سیستم جامع تولید برای خدمات برنامه ریزی، تامین، تولید و لجستیك موفق به دریافت گواهی نامه اشتهار به کیفیت دو ستاره شد، این معاونت در سال گذشته گواهی‌نامه اشتهار به کیفیت یك ستاره دریافت كرده بود.

شرکت ایران خودرو خراسان برای خدمات مونتاژ محصول گراندویتارا موفق به دریافت گواهی‌ اشتهار به کیفیت سه ستاره شد. این محصول توانست چهار مرحله ارتقا را هم زمان در اولین بار حضور خود برای دریافت جایزه ملی كیفیت ایران طی کند. همچنین شرکت ریخته گری آلومینیوم ایران خودرو در این مراسم گواهینامه اهتمام به کیفیت را برای تولید سرسلیندر موتور ایکس یو هفت کسب کرد.

گفتنی است شرکت ایران خودرو اولین شرکت صنعتی است که توانسته تندیس جایزه ملی کیفیت ایران را به خود اختصاص دهد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
دانشجو
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۰۸/۱۷
جوک جدیده؟؟یکی بره شونه های ایران خودرو رو ماساژ بده بی چاره چقدر زحمت می کشه!!
!
!
!