سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۹ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۱
"دنا" سال 92 وارد بازار می شود
۰۹:۵۹ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۱
اجاره خودرو

"دنا" سال 92 وارد بازار می شود

پرشین خودرو: تولید آزمایشی جدیدترین محصول پیشرفته ایرانی با برند ملی و بر پایه پلت فرم داخلی و مطابق با آخرین استانداردهای ایمنی و زیست محیطی اروپایی به نام دنا در بهمن ماه سال جاری آغاز می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، جواد نجم الدین مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: این خودرو با هدف معرفی توانمندی ایران خودرو در طراحی و تولید محصولات جدید با نشان ملی سال 92 وارد بازار خواهد شد.

وی افزود: محصول یاد شده توسط مهندسان ایرانی و بدون مشارکت خارجی ها و با استفاده از ظرفیت ها و امکانات ایران خودرو طراحی شده است. بنابراین برای نخستین بار تمامی فرآیندهای طراحی این محصول توسط متخصصان توانمند ایرانی و بدون هیچ گونه دریافت مشاوره از منابع خارجی انجام شده است.

نجم الدین تولید مدل های مختلف بر اساس یك پلتفرم را رویكردی رایج در صنعت خودروسازی جهانی عنوان كرد و اظهارداشت: دنا بر پایه پلتفرم داخلی و مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی و باهدف ارتقای توسعه برند ملی است این محصول با بیشترین خودکفایی ساخت داخل، تولید و روانه بازار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دنا دارای مزیت رقابتی برای صنعت و اقتصاد ایران دارد و استانداردهای ایمنی آن در خصوص تصادف با عابر و تصادف از جلو و کنار، ارتقا یافته است، خاطر نشان ساخت: قالب های خطوط تولید بدنه دنا با 11 میلیون دلار صرفه جویی ارزی، توسط شركت قالب های صنعتی ایران خودرو تولید و به این ترتیب دانش بومی سازی قالب های بزرگ بدنه در ایران ایجاد شده كه به ایران خودرو امکان می دهد تا بدون نیاز به کارشناسان خارجی، قالب های بدنه و سایر اجزای خودرو های جدید را طراحی و تولید کند.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد: در كشورهای خارجی، پروژه های با فناوری جدید، با مشاركت دولت ها به اجرا در می آیدكه سرمایه گذاری مستقیم، معافیت های مالیاتی و تعرفه های گمركی به ویژه در پروژه هایی كه به مصرف سوخت، آلودگی و ایمنی مربوط می شود، از آن جمله است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
دنا
نظر بینندگان
رضا
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۰۸/۲۱
باور نکنید هنوز که بیست و یک آبانه دعوتنامه رانا تحویل مهر ماه را دریافت نکردم فکر کنم تا آخر سال هم تحویل ندن در حالیکه گفتند سر موعد تحویل میشه
محمدرضا
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۰۸/۲۱
بازهم تاخیر ! البته دیگه عادت کردیم قرار بود بهمن وارد بازار بشه
!
!
!