جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۳
پاسخ به تمام دغدغه های 206یی
۱۰:۱۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۳
اجاره خودرو

پاسخ به تمام دغدغه های 206یی

پرشین خودرو: اینکه چرا 206 به تولید نمی رسد؟ چه خودروهایی آماده تحویل هست و یا اینکه چرا رانای تحویلی با رانای معرفی شده متفاوت است و چند سوال دیگر که همه آنها از جمله اساسی ترین دغدغه های مشتریان ایران خودرو محسوب می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، همه پاسخ هایی دارد که می توانید در گفت وگو خبرانلاین با عبدالله بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو بخوانید.

آقای بابایی شما وعده داده بودید که تولید 206 در آبان از سر گرفته می شود. اما هنوز خبری نیست؟

ما همچنان به وعده ای که داده ایم پایبندیم و به زودی خط تولید 206 راه می افتد. خبرهای خوش در راه است.

تکلیف مشتریانی که چندماهی است برای دریافت 206 ثبت نام کرده اند چیست؟

طی بخشنامه ای که به تمام نمایندگی ها ارسال شده این نمایندگی ها مجاز هستند خودرو 206 را به خودروهایی چون ال 90، پارس و پارس اتوماتیک در ازای 206 و 207 اتوماتیک تبدیل کنند. در صورت تبدیل خودرو در سرعت ترین زمان خودروی متقاضیان به آنها تحویل داده خواهد شد.

ظاهرا در تحویل تندر 90 هم ایران خودرو مشکل دارد؟

تاخیر در تحویل تندر90 زیاد نیست و مشکلی در تامین نیاز متقاضیان وجود ندارد. با اینحال برای ایجاد آرامش در بازار فروش چند مرحله ای تندر 90 هم آغاز شده که البته این فروش قطعی خواهد بود.

دراین صورت متقاضیان می توانند 70 درصد وجه را امروز پرداخت کنند و 2 ماه دیگر با قیمت قطعی آن را تحویل بگیرند.

اینطور که مشتریان رانا می گویند کیفیت رانای تحویلی با رانایی که رونمایی شد خیلی متفاوت است؟

در هر جای دنیا خودرویی که برای اولین بار وارد بازار می شود نسبت به دیگر خودروهای تولیدی بعد از آن همراه با ایراداتی خواهد بود که به مرور زمان اصلاح می شود.

به دلیل تاخیر در تحویل ماسعی کردیم این خودرو را به تولید برسانیم و با توسعه کار اصلاحاتی در این خودرو صورت خواهد گرفت.

تحویل رانا هم با تاخیر انجام می شود؟

از تحویل به موقع رانا خیلی عقب نیستیم و با توجه به افزایش تولید این خودرو هر روز که بگذرد مدت زمان تاخیرها کمتر می شود. با اینحال در حال حاضر هم تاخیر زیادی در تحویل خودرو وجود ندارد اما این مدت زمان تاخیر هم کاهش خواهد یافت.

درحال حاضر ایران خودرو برای تحویل چه خودروهایی مشکلی ندارد؟

درحال حاضر متقاضیان خرید خانواده سمند، پارس و پژو 405 می توانند بدون هیچ مشکلی ثبت نام کنند و خودروی خود را تحویل بگیرند. این خودروهای اعلامی موجود است و علاقمندان به خرید این خودروها می توانند به راحتی ثبت نام و خودروی خود را تحویل بگیرند.

ظاهرا تقاضای کاذب بازار باعث شده بیشتر خریداران شما صرف کننده نهایی نباشند. ظاهرا پیش فروش عید غدیرهم خیلی زود پرشده است؟

به دلیل جلوگیری از خرید بیش از یک خودرو توسط هر فرد، قانونی مبنی بر خری هر خودرو توسط یک نفر و استفاده از کد ملی گذاشته شده و برهمین اساس هرفرد می توانست یک خودرو ثبت نام کند.

با این روش سعی داریم تا خودرو را مستقیم به دست مصرف کننده برسانیم. بنابراین پیش بینی می کنیم در روزهای آینده وضع بهتر شود و تقاضای کاذب از بازار حذف شود.همین تصمیم باعث کاهش قیمت خودروی پارس و پژو 405 در بازار شده و این روند نزولی در حاشیه بازار ادامه خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پژو 206
نظر بینندگان
!
!
!