سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۹ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۴
گازوئیل سهمیه‌بندی می‌شود
۱۰:۱۹ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۴
اجاره خودرو

گازوئیل سهمیه‌بندی می‌شود

پرشین خودرو: وزیر نفت از سهمیه‌بندی گازوئیل برای خودروهای گازوئیلی و صنعت خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، رستم قاسمی با اشاره به این‌که اختلاف قیمت گازوئیل تولید داخل با کشور‌های همسایه و نیز متوقف‌شدن مرحله‌ دوم اجرای قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها باعث شده دوباره قاچاق گازوئیل افزایش چشم‌گیری داشته باشد از سهمیه‌بندی سوخت خودروهای سنگین گازوئیلی خبر داد.

وی هم‌چنین تاکید کرد: صنایع نیز برای سوخت مورد نیاز خود باید کارت هوشمند دریافت کنند و سوخت آنها سهمیه‌بندی شود.

به گفته‌ قاسمی جلساتی به همین منظور با مسوولان مربوطه برگزار شده و در آینده نیز جلساتی در این زمینه برگزار خواهد شد.

وزیر نفت با بیان این‌که در حال حاضر دولت یارانه سنگینی برای انرژی پرداخت می‌کند، گفت: به همین دلیل این موضوع سختی‌های زیادی ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر این‌که باید با پدیده قاچاق به‌طور جدی مبارزه کرد، گفت: اگرچه گام اول قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها برداشته شد، اما اجرای این قانون در مرحله‌ دوم متوقف شد. به همین دلیل قاچاق سوخت که با اجرای این قانون کاهش یافته بود، دوباره افزایش یافته است.

وزیر نفت با اشاره به اختلاف قیمت سوخت عرضه شده در کشور نسبت به کشور‌های همسایه گفت: در حالی که قیمت یک لیتر آب در ایران 500 تومان است سه لیتر گازوئیل 450 عرضه می‌شود.

واردات گاز ترکمنستان به ایران متوقف شد

وی با اعلام این‌که واردات گاز ترکمنستان به ایران متوقف شده است، خاطر نشان کرد که در تلاش هستیم تا دوباره واردات گاز از این کشور برقرار شود. ضمن این‌که در صورت ادامه توقف واردات گاز تمهیدات لازم برای گاز مورد نیاز استان‌های شمالی اندیشیده شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سهمیه بندی
نظر بینندگان
!
!
!