دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۵
کلاهبرداری با تاسیس شرکت خودروسازی
۰۹:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۵
اجاره خودرو

کلاهبرداری با تاسیس شرکت خودروسازی

پرشین خودرو: فرمانده انتظامی استان مركزی از دستگیری 8 نفر كه از طریق تاسیس شركت خودرو‌سازی با اسناد جعلی اقدام به كلاهبرداری از مردم می‌كردند خبر داد‌.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ عزیزاله ملکی گفت: شخصی كه با تاسیس یك شركت خودرو‌سازی در تهران با اسناد و مدارك جعلی اقدام به اخذ وام خودرو از بانك‌های سراسر كشور در قبال تحویل خودرو به وام گیرندگان كرده و پس از دریافت وام مبلغ 5 میلیون ریال كسر و ما بقی را بدون ثبت و هزینه در شركت‌های خودرو‌سازی به آنان می‌داد مورد شناسایی قرار گرفت‌.

وی بیان داشت: در تحقیقات صورت گرفته 5 نفر واسطه و دو نفر دلال در نمایشگاه‌های خودرو در استان مركزی را كه با متهم در این رابطه همكاری و مشریان تسهیلات خودرو را به وی معرفی می‌كردند شناسایی شدند‌.

فرمانده انتظامی استان مركزی افزود: در ادامه با مراقبت اطلاعاتی و شبانه روزی دلالان و واسطه‌ها دستگیر و در نهایت مخفیگاه متهم اصلی را در استان تهران شناسایی و در یك عملیات غافلگیرانه وی را نیز دستگیر كردند‌.

سرهنگ ملكی عنوان داشت: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد متهم دارای جرائم متعدد اخلاقی‌، فساد مالی و كلاهبرداری بوده و زندانی فراری است.

وی در پایان گفت:تعداد زیادی شكات در رابطه با جعل و كلاهبرداری از آنان توسط متهم در اراك شناسایی و پرونده در حال رسیدگی است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کلاه برداری
نظر بینندگان
!
!
!