پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۵
کشف حدود 15 هزار لیتر سوخت قاچاق
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۵
اجاره خودرو

کشف حدود 15 هزار لیتر سوخت قاچاق

پرشین خودرو: فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از کشف بیش از 15 هزارلیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبرداد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ عبدالحسین بسطامی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مقابله با قاچاقچیان سوخت و افراد سودجو و به منظور جلوگیری از هدر رفت سرمایه ملی، مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس، طرح پاکسازی را در یکی از روستاهای ساحلی تابعه بندرعباس اجرا کردند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح 7400 لیتر گازوئیل قاچاق و پنج دستگاه پمپ‌مکش تخلیه کشف و ضبط شد، گفت: 8000 لیتر سوخت به‌دلیل عدم‌امکان انتقال و 100 بشکه 220 لیتری، 47 مخزن پلاستیکی آغشته به سوخت نیز در محل معدوم شدند.

به گفته بسطامی، شش دستگاه خودرو وانت و یک دستگاه خودرو سواری فعال در شبکه قاچاق سوخت به‌همراه یک‌دستگاه اتوبوس و یک‌دستگاه کامیون تریلی دارای باک غیراستاندارد نیز در اجرای این‌ طرح توقیف شد.

فرمانده انتظامی بندرعباس گفت: در این راستا ضمن دستگیری 10تن از عوامل فعال در قاچاق سوخت تعدادی از اتباع بیگانه نیز که به صورت غیرقانونی وارد کشور شده بودند، دستگیر شدند.

وی ضمن تأکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط و محلات‌آلوده به سوخت، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت و قاچاق سوخت توسط افراد فرصت‌طلب و سودجو مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با تلفن فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان و پاکسازی محل اقدام شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سوخت قاچاق
نظر بینندگان
!
!
!