چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۱ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۸
خودرو 2025 بنز از هم اکنون!+ تصویر
۰۹:۳۱ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۸
اجاره خودرو

خودرو 2025 بنز از هم اکنون!+ تصویر

پرشین خودرو: مرسدس بنز آخرین ایده مفهومی خود موسوم به انر-جی-فورس را به نمایشگاه لس آنجلس می آورد که برای سال 2025 طراحی شده است. این نمایشگاه از 10 آذر شروع می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، همه خودروسازان در نمایشگاه ایده های جدید امروزی را به نمایش می گذارند اما این بار مرسدس بنز ایده ای را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد که شاید در افق دید هیچ یک از خودروسازان امروزی نگنجد.

خودروی SUV مفهومی بنز برای سال 2025 طراحی شده که در آن از ایده ای تحت عنوان انر-جی-فورس Ener-G-Force استفاده شده است. به نظر می آید که این ایده تفسیر مجددی از نوآوری های سال 1979 مرسدس بنز روی خودرو SUV کلاس جی است.

این خودرو از فناوری خاصی بهره می برد که در خودروهای امروزی به کار نرفته است. این اولین خودرویی است که در آن قوای محرکه به کار نرفته و به جای آن چهار موتور جداگانه برای هر یک از چرخ ها در نظر گرفته شده است.

نوعی اسکنر در سقف این خودرو به کار رفته که پیش از رسیدن چرخ ها به پستی و بلندی، فرامین لازم را به سیستم تعلیق خودرو ارسال می کند تا علاوه بر آن که با کمترین مقاومت در برابر حرکت خودرو مواجه شود، بیشترین راحتی را برای سرنشین به ارمغان آورد.

این خودروی با سوخت هیدروژنی کار می کند و جالب این جا است که همان آب به وجود آمده از سوختن هیدروژن دوباره در یک سیکل بازیافت قرار گرفته و برای ذخیره مجدد سوخت به کار می رود. به بیان دیگر این آب دو باره در یک مبدل به نام هایدرو-تک، با استفاده از منابع طبیعی و قابل بازگشت به هیدروژن تبدیل شده که به مصرف دوباره خودرو می رسد. تنها آلاینده ی این خودرو آب است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مرسدس بنز
نظر بینندگان
!
!
!