سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۰۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
جایگاه چری تقویت می شود
۰۹:۰۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
اجاره خودرو

جایگاه چری تقویت می شود

پرشین خودرو: اتحاد چری از چین و جگوار از انگلیس که صاحب کنونی آن تاتاموتورز هندوستان است در شرف به ثمر نشستن است. چری به کمک جاگوار در حال ساخت کارخانه خودروسازی در کشور چین است.

به گزارش «پرشین خودرو»، جگوار لندروور و چری اعلام کردند که کارخانه جدیدی را در شهر چانگشوی چین در نزدیکی شانگهای پی ریزی کرده اند.

بعد از آن که مقامات قانونگذار در چین اتحاد بین خودروساز چینی و جگوار لندروور را به تصویب رساندند احداث کارخانه در چین قابل پیش بینی بود.

ثمره این اتحاد تولید مدل های جدید با برند مشترک خواهد بود. تاتاموتورز که دو خودروساز انگلیسی جگوار و لندروور را خریده است به دنبال بسط و گسترش بازارهای خود در دنیا از طریق چین است چون بر اساس پیش بینی ها به زودی چین مقام اول فروش خودرو را از چنگ آمریکا بیرون خواهد کشید.

با این که فروش خودرو در سطح اروپا وبه طور کلی در غرب به شدت کاهش پیدا کرد اما تقاضا برای خودروهای سدان لوکس در چین به قوت خود باقی است و چری به کمک جگوار لندروور به دنبال کسب سهمی از این بازار است.

با این اقدام سطح خودروساز چری در رتبه بندی های موجود ارتقا می یابد و به یک خودروساز انبوه تبدیل شده و جایگاه بهتری در بخشی از بازار به دست می آورد که در حال حاضر در سیطره ی برندهای بزرگ خودروسازی جهان است.

برچسب ها:
چری
نظر بینندگان
!
!
!