پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۲ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
کاهش 5.4 درصدی تلفات جاده ای
۱۳:۱۲ | ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
اجاره خودرو

کاهش 5.4 درصدی تلفات جاده ای

پرشین خودرو: رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: آمار تلفات جاده ای نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال 5.4 درصد کاهش داشت.

به گزارش «پرشین خودرو»، شجاعی در سی و پنجمین کمیته عملیات و اجرای مقررات راهنمایی و رانندگی گفت: این کاهش با تلاش همه دست اندرکاران محقق شده است که جا دارد از همه نهادهای مسئول به ویژه پلیس راهور تشکر کرد.

وی با بیان اینکه در این مدت 10 هزار و 609 نفر در تصادفات جاده ای جان باخته اند گفت: این آمار کمی نیست و بیشتر کسانی که دچار تلفات جاده ای شده اند جوانان و سن فعال جامعه هستند، بنابراین همه باید تلاش کنیم که این تلفات به حداقل ممکن برسد.

رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: با بررسی نحوه فوت مشاهده می شود که حدود 55 درصد این افراد به علت ضربه به سر و 21 درصد نیز به علت شکستگی ها جان خود را از دست داده اند که در بعد ایمنی نیز باید اهمیت بیشتری داده شود و بستن کمربند ایمنی برای رانندگان و استفاده از کلاه ایمنی برای موتورسواران مسلما در کاهش این آمار کمک خواهد کرد.

شجاعی گفت: در مجموع بیش از 50.3 درصد از این افراد در صحنه حادثه و 49.7 درصد نیز در مسیر یا بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرده اند که این هشداری برای مراکز درمانی است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پزشکی قانونی
نظر بینندگان
!
!
!