پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۳۰
رویانیان: آمار قاچاق بنزین دروغ است!
۱۲:۲۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۳۰
اجاره خودرو

رویانیان: آمار قاچاق بنزین دروغ است!

پرشین خودرو: رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور دراین باره که آیا با افزایش نرخ ارز قاچاق بنزین افزایش یافته است؟ گفت: بنزین به هیچ عنوان قاچاق نمی شود و شائبه قاچاق بنزین کذب محض است چرا که اصولا آمار های ارائه شده در زمینه قاچاق کالا دورغ است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از خانه ملت، محمد رویانیان افزود: در حال حاضر گازوییل مقداری قاچاق می شود و بر پیشگیری از قاچاق گازوییل باید بیشتر دقت کنیم اما بنزین اصلا قاچاق نمی شود.

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و مدیریت سوخت کشورتاکید کرد: من مالکی و همکارانش در ستاد مبارزه با قاچاق کالا عذرخواهی می کنم و باید بگویم آمار قاچاق که از سوی آنان اعلام شده دروغ است و آمار موثقی از قاچاق وجود ندارد چرا که قاچاق پدیده ای است که پنهانی اتفاق می افتد.

وی دراین باره که قاچاق کشف شده که دیگر پنهان نیست گفت: کشف هم واقعی نیست و اگر کشف شود دیگر قاچاق محسوب نمی شود.

رویانیان درباره جزییات طرح سهمیه بندی گازوییل اظهارداشت: برای سهمیه بندی هنوز تصمیم گیری نشده است وبرای انجام این کار خودروهای درون شهری و برون شهری تقسیم بندی می شوند وتناژ، نوع خودرو و کارکرد آن مدنظر خواهد بود.

به گفته وی بنزین و گازوییل به میزان کافی وجود دارد سهمیه بندی گازوییل براساس نیاز خودروها انجام می شود.

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور دراین باره که چرا روند خروج خودروهای فرسوده به کندی انجام می شود گفت: سال گذشته ۲۸۰ هزار خودرو از رده خارج شد که درطول هیچ سالی سابقه نداشته است وکمتر از ۴۰۰ هزار خودروی فرسوده با سن بیش از ۲۵ سال همچنان در ناوگان کشور وجود دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قاچاق بنزین
نظر بینندگان
!
!
!