چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۲ | ۱۳۹۱/۰۹/۰۱
فروش فوری اینترنتی تیانا آغاز می شود
۱۴:۰۲ | ۱۳۹۱/۰۹/۰۱
اجاره خودرو
فردا

فروش فوری اینترنتی تیانا آغاز می شود

پرشین خودرو: فروش فوری اینترنتی و پیش فروش ویژه اینترنتی تعداد محدودی خودرو تیانا شرکت پارس خودرو آغاز شد. گروه خودرو سازی سایپا به منظور پاسخگویی به نیاز بازار خودروی کشور فروش فوری اینترنتی خودرو تیانا را از تاریخ 2/9/91 آغاز خواهد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، امیرحسن امیری مدیر بازاریابی و فروش شرکای تجاری گروه خودرو سازی سایپا با اعلام این خبر گفت: گروه خودرو سازی سایپا به منظور پاسخگویی به نیاز بازار خودروی کشور فروش فوری اینترنتی خودرو تیانا را از تاریخ 2/9/91 آغاز خواهد کرد.

وی افزود: فروش اینترنتی به منظور ایجاد امکانی آسان و فرصتی برابر برای تمامی مشتریان محترم در سراسر کشور صورت گرفته است.

مهندس امیری تاکید کرد: پیش فروش ویژه این خودرو نیز با زمان تحویل دی، بهمن و اسفند ماه سال جاری به صورت اینترنتی و همزمان از طریق تمامی نمایندگی ها در سراسر کشور صورت می پذیرد.

بنابراین گزارش، علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به صورت اینترنتی به نشانیwww.saipagroup.ir و یا با مراجعه به نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور نسبت به خرید این خودرو اقدام کنند.

شایان ذکر است؛ خودرو تیانا بر اساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران همواره به عنوان با کیفیت ترین خودروی تولیدی در کشور معرفی شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پیش فروش
نظر بینندگان
علی
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۹/۰۴
بنده هر کار کردم نتوانستم ثبت نام کنم ! به نظر می رسد قبلا خودروها بین آقایان تقسیم شده بود !
!
!
!