سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۱ | ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
خودروسازان باید به مردم توضیح بدهند
۱۳:۳۱ | ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
اجاره خودرو
وزیر صنعت، معدن و تجارت:

خودروسازان باید به مردم توضیح بدهند

پرشین خودرو: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرکت های خودروسازی باید درباره کاستی‌های به وجود آمده در روند تولیدشان به مردم توضیح بدهند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مهدی غضنفری، با بیان این‌که خودروسازان مانند دیگر تولیدکنندگان باید پاسخگوی مردم باشند، درباره وضعیت واردات خودرو بر مبنای اولویت های 10 گانه گفت: در حال حاضر امکان واردات خودروهای کم‌ مصرف به داخل کشور فراهم است و ثبت سفارش آنها انجام می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری چند جلسه با خودروسازان افزود: آنها کاهش تولیدی تا 50 درصد داشتند و از نظر ما این وضعیت خیلی قابل قبول نبود.

غضنفری با اشاره به این‌که اخیرا خودروسازان توانسته‌اند کمبود نقدینگی خود را از بانکها تامین کنند، اظهار داشت: آنها به ما قول داده‌اند که روند تولید به حالت قبل بازگردد و حتی امکان تامین قطعات از خارج که تا پیش از این برایشان میسر نبود را دارند.

وی متذکر شد: خودروسازان عنوان می‌کنند که به زودی خبرهای خوشی به لحاظ افزایش تولید و کاهش قیمت حاشیه بازار خواهند داشت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد این‌که آیا افزایش قیمتی برای خودروسازان پیش‌بینی می‌کنید، خاطرنشان کرد: فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت نیست.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
سعید
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۱/۰۸
ولی من فک میکنم خود آقای وزیر باید به مردم توضیح بدهد,خودروسازی زیر نظر آباس آقا که نیس زیر نظر وزارت صنعت و معدنه این آقا هم وزیر مربوطه اس,خودش باید توضیح بده
رضا
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۰۹/۰۷
باسلام یک فکری به حال سهام خودرو در بورس و سهامدار بدبخت که بی چاره شد بکنید .
جواد
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۰۹/۰۶
چی میشه آقای وزیر حرف نزنه اصلا
!
!
!