سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۱ | ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
پیش فروش اینترنتی تندر90 پارس خودرو
۱۴:۴۱ | ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
اجاره خودرو
از امروز آغاز شد:

پیش فروش اینترنتی تندر90 پارس خودرو

پرشین خودرو: شرکت پارس خودرو، پیش فروش خودروی تندر90 خود را از امروز آغاز کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و فروش برند شركای تجاری گروه خودروسازی سایپا، گفت: این شرکت با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان و ایجاد تعادل در بازار خودروی کشور اقدام به پیش فروش اینترنتی خودروی تندر 90 كه از تقاضای بسیار بالایی در كشور برخوردار می باشد، کرده است.

بر اساس این گزارش پیش فروش تندر90 E2 لوکس که دارای استاندارد یورو 4 است از ساعت 11 صبح امروز دوشنبه شش آذرماه آغاز شد و علاقمندان برای كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با مراجعه به سایت www.saipagroup.ir اقدام کنند.

همچنین علاوه بر فروش اینترنتی به صورت همزمان نیز نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا، امكان ثبت نام برای مشتریان عزیز را فراهم می آورند.

زمان تحویل این خودرو به مشتریان اردیبهشت و خرداد ماه سال 1392 خواهد بود.

با توجه به تقاضای بالا برای این خودرو و به منظور ایجاد فرصت برابر برای همه مشتریان محدودیت كد ملی نیز در ثبت نام ها اعمال شده و هر فرد حداكثر تا یك دستگاه می تواند ثبت نام کند.

در ضمن پیش فروش تیپ آپشنال خودرو تندر90 به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه هشت آذرماه جاری از ساعت 11 صبح در سراسر كشور آغاز خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تندر90
نظر بینندگان
مصطفی
vote
۳
vote
۱۳۹۱/۰۹/۰۷
سایتش که اصلاً بالا نمیاد. سالی که نکوست از بهارش پیداست .
محمد امين شاه محمدي
vote
۵
vote
۱۳۹۱/۰۹/۰۷
باز هم زرنگ بازي سايپا پيش فروش بدون قيمت قطعي واقعا كي پيگير ميشه!! پيش فروش اينترنتي خودرو تندر90 تحويل خرداد 92 نكات مهم : 1- ثبت نام ها داراي قابليت صلح رايگان مي باشد. 2- مابقي مبلغ در زمان تحويل و براساس قيمت خودرو درزمان تحويل مشخص مي گردد. 3_با هديه مشاركت 10 % *** تحويل خرداد 92 * تحویل خرداد92
محمد
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۰۹/۰۷
بابا صنعت خودرو بي عرضه و وابسته تحويل خودرو 5 يا 6 ماه ديگه هنره اقايونه؟
!
!
!