جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۸:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۹/۰۹
کشف 12 هزار لیتر گازوئیل قاچاق
۰۸:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۹/۰۹
اجاره خودرو

کشف 12 هزار لیتر گازوئیل قاچاق

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد از کشف و ضبط 12هزار لیتر گازوئیل قاچاق در یاسوج خبرداد.

به گزارش «پرشین خودرو»، اسدالله طاهری بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این میزان گازوئیل در بازرسی های انجام شده توسط نیروهای شرکت توزیع فرآورده های نفتی از یک کارخانه غیر فعال که به علت بدهی بانکی پلمپ شده بود، کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: گازوئیل کشف شده برای قرار گرفتن مجدد در شبکه توزیع به انبار نفت یاسوج انتقال یافت.

طاهری اظهار داشت: متخلفین با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.

وی قاچاق فرآورده های نفتی را یکی از حربه های استکبار جهانی برای ضربه به اقتصاد کشور عنوان کرد و بیان داشت: با توجه به تفاوت قیمت سوخت در کشور و خارج، این مسئله اهمیت مضاعفی پیدا کرده است.

طاهری استفاده از سهمیه خودروهای عمومی بخصوص در روزهای پایانی ماه را یکی از مشکلات این شرکت عنوان کرد و گفت: بخش زیادی از خودروهای غیر فعال نیز سهمیه سوخت خود را دریافت و در مبادی غیرمجاز مصرف می کنند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفت ماه ابتدای سالجاری ۱۰۲ میلیون ۷۵۰ هزار لیتر بنزین در این استان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه درصد افزایش داشته است.

وی همچنین با اشاره سرمای هوا و لزوم سوخت رسانی به روستاها، یادآور شد: بیش از 430 عامل روستایی، 15نقطه شهری، سه تاسیسات سیلندر پرکنی در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد خدمات سوخت رسانی را به روستاییان، عشایر و هم استانی های فاقد گاز طبیعی انجام می دهند.

طاهری عنوان کرد: در هشت ماه گذشته بیش از ۱۴میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر نفت سفید در سطح استان توزیع شده است.

برچسب ها:
گازوئيل قاچاق
نظر بینندگان
!
!
!