یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
آتش گرفتن تعدادی خودرو در تونل
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
اجاره خودرو
در ژاپن رخ داد

آتش گرفتن تعدادی خودرو در تونل

پرشین خودرو: پلیس ژاپن یکشنبه اعلام کرد درپی فرو ریختن یک تونل ماشین رو در هشتاد کیلومتری غرب توکیو، تعداد نامعلومی خودرو درون این تونل آتش گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، یک مقام واحد پلیس بزرگراهی ژاپن در تماس تلفنی درباره این حادثه اظهار داشت: این حادثه حدود ساعت هشت شب به وقت محلی (بیست و سه شنبه به وقت گرینویچ) در خطوط منتهی به توکیو در تونل ساساگو Sasago واقع در بزرگراه چوئو Chuo اتفاق افتاد اما دقیقا نمی دانیم چه تعداد خودرو براثر این سانحه آتش گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر اطلاعات ما درباره این حادثه محدود است اما گفته می شود از آن جایی که تعداد نامعلومی خودرو در حال سوختن است، از این تونل دود خارج می شود و تاکنون یک زن پس از آن که از تونل خارج شد با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از توکیو، یک گزارشگر شبکه تلویزیون ان.اچ.کی درباره این حادثه گفت: زمانی که درون این تونل به سمت توکیو درحال رانندگی بود، ریزش تونل آغاز شد.

وی افزود: دود سیاهی از تونل خارج می شود و به نظر می رسد داخل تونل آتش سوزی روی داده باشد. با این حال من توانستم به رانندگی خود در تونل ادامه دهم اما به نظر می رسد خودروهایی که نزدیک محل حادثه بودند گرفتار شده باشند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آتش
نظر بینندگان
!
!
!