شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
کشف 4400 لیتر گازوئیل قاچاق
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
اجاره خودرو

کشف 4400 لیتر گازوئیل قاچاق

پرشین خودرو: رئیس اداره تعزیرات حکومتی گچساران از کشف و ضبط 4 هزار و 400 لیتر گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، سعید آرمین در گچساران اظهار کرد: تعزیرات حکومتی بر تنظیم بازار، تقویت آن و همچنین عملکرد اصناف نظارت مستقیم داشته و در این راستا اقدامات مختلفی را در طول سال اجرایی می‌کند.

وی بیان داشت: جلوگیری از هرگونه تخلف اقتصادی، گران‌فروشی و کم‌فروشی از مهم‌ترین اولویت‌های تعزیرات حکومتی است.

آرمین با اشاره به قاچاق سوخت و با بیان اینکه عمده دلیل این امر تفاوت قیمت سوخت در داخل و خارج کشور است، ابراز داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به اقتصاد ایران، قاچاق فرآورده‌های نفتی را به عنوان یکی از راهکارهای شوم خود قرار داده‌اند.

رئیس تعزیرات حکومتی گچساران با بیان اینکه ملت همیشه در صحنه و بابصیرت ایران اسلامی باید در مقابل نقشه‌های شوم دشمنان هشیار باشند، همکاری هر چه بیشتر مردم با نیروهای انتظامی و تعزیرات حکومتی برای مبارزه با متخلفان اقتصادی را خواستار شد.

آرمین افزود: در راستای مبارزه با تخلفات اقتصادی به ویژه در بخش قاچاق کالا، تعزیرات حکومتی موفق به کشف و ضبط 4400 لیتر گازوئیل قاچاق شد.

وی با اشاره به اینکه سوخت‌های کشف شده به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتقال داده شد، افزود: سوخت‌های مکشوفه به نفع دولت ضبط شد.

آرمین ادامه داد: متهمان نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و به جزای نقدی محکوم شدند. قاچاق کالا به صورت ویژه در تعزیرات حکومتی گچساران پیگیری و رسیدگی شده و با متخلفان بدون اغماض و طبق قانون برخورد می‌شود.

رئیس تعزیرات حکومتی گچساران ضمن قدردانی از همکاری مردم با این اداره، عدالت در توزیع و مصرف را از نتایج فعالیت‌های تعزیرات حکومتی عنوان کرد.

آرمین یادآور شد: مردم در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق فرآورده‌های نفتی و یا تخلفات اقتصادی، مراتب را به نهادها نظارتی مرتبط و تعزیرات حکومتی اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقتصادی اقدام شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
گازوئيل قاچاق
نظر بینندگان
!
!
!