جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۲ | ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
اعمال محدودیت‌ ترافیکی در بزرگراه صدر
۱۴:۴۲ | ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
اجاره خودرو

اعمال محدودیت‌ ترافیکی در بزرگراه صدر

پرشین خودرو: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اعمال محدودیت های ترافیکی در بزرگراه صدر، همزمان با آغاز فعالیت جرثقیل‌های غول پیکر خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به اجرای عملیات نصب گنتری کرین ها یا همان جرثقیل های غول پیکر دروازه ای در پروژه بزرگراهی صدر گفت: همزمان با آغاز فعالیت گنتری کرین ها برای نصب سگمنت های بزرگراه طبقاتی صدر، محدودیت های ترافیکی به صورت موضعی در این بزرگراه اعمال خواهد شد.

مازیار حسینی با بیان این مطلب اظهار کرد: نصب سگمنت ها و عبور همزمان ترافیک از زیر آن ممکن نخواهد بود به همین دلیل در هر دهنه ای که جرثقیل های دروازه ای مشغول به کار شوند، انحراف ترافیک ایجاد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه شهروندان باید دراین روزها از مسیرهای جایگزین استفاده کنند خاطرنشان ساخت: احداث زیر گذر قیطریه و اتصال بلوار شهید اندرزگو به خیابان شریعتی که در طرح پیش بینی شده بود و اکنون زیر بار ترافیک رفته است، به همین دلیل به انجام رسید تا بار ترافیکی صدر نیز کاهش یابد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران افزود: لازم است شهروندان در زمان نصب سگمنت ها، از محدودیت های ترافیکی به صورت روزانه با ارسال پیامک بدون متن به شماره 30001964 مطلع شوند. این سامانه در هرساعت از شبانه روز آخرین محدودیت های ترافیکی را بلافاصله اعلام خواهد کرد.

حسینی آغاز عملیات نصب سگمنت ها را بر اساس برنامه تعیین شده پایان ماه جاری عنوان کرد و افزود: سرعت پایه برای نصب سگمنت ها، نصب بیش از 2 دهنه در هفته است که این میزان نیز در طول کار به طور حتما افزایش خواهد یافت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!