سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۱/۰۹/۱۹
صدور مجوز برای فعالیت امدادخودرو رفاه ایرانیان
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۱/۰۹/۱۹
اجاره خودرو
از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا صورت گرفت

صدور مجوز برای فعالیت امدادخودرو رفاه ایرانیان

پرشین خودرو: به دنبال افزایش رضایت مشتریان و توسعه فعالیت های شرکت امدادخودرو رفاه ایرانیان، اداره حمل و نقل عمومی معاونت عملیات ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی مجوز فعالیت این شرکت را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، طی این مجوز که به فرماندهان انتظامی استانهای کشور و پلیس راه و راهور و مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا نیز ابلاغ شده، بر ضرورت ارائه خدمات مناسب به مردم و امدادخواهان تاکید شده است.

برپایه این گزارش، این مجوز با استناد به اساسنامه شماره 303943 و به منظور خدمات رسانی بهینه به مردم در سطح راهها و جاده های کشور به شرکت امدادگر خودرو رفاه ایرانیان اعطا شده است.

همین گزارش حاکی است که پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا شرایط و ضوابط خاصی را برای فعالیت این شرکت در نظر گرفته که از آن جمله می توان به دارا بودن سن پنج سال برای ناوگان امدادی این شرکت و نداشتن خلافی اشاره کرد.

این گزارش می افزاید، پلیس راهنمایی و رانندگی در صدور این مجوز تاکید کرده است که خودروهای امدادی این شرکت طبق ضابطه باید بغل نویسی شده و در مرتفع ترین قسمت وسیله نقلیه از چراغ گردان به رنگ زرد استفاده شود و تمام مدارک خودرو ازجمله بیمه نامه معتبر شخص ثالث، برگ معاینه فنی و کارت خودرو همراه راننده و قابل ارائه باشد.

براساس این گزارش، در ادامه مفاد شرایط و ضوابط این مجوز آمده است که عملکرد عوامل شرکت امدادخودرو رفاه ایرانیان در رضایت مندی مشتریان و امدادجویان همواره مورد ارزیابی استانها واقع و هرگونه تخلف و نارضایتی برای لحاظ در ارزیابی شرکت به پلیس راهور ناجا اعلام شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت امدادخودرو رفاه ایرانیان طی ماههای گذشته دوره های آموزشی مشترکی را برای امدادگران با همراهی سازمانهایی همچون پلیس راهنمایی و رانندگی، اورژانس، سازمان آتش نشانی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان هلال احمر برگزار کرده و هدف خود را ارائه خدمات مناسب و سریع به امدادخواهان اعلام کرده است.

برچسب ها:
امدادخودرورفاه
نظر بینندگان
علی
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۵/۲۲
سطح مدیریت نمایندگی خوزستان ضعیف میباشد وهیجگونه خدماتی به رانندگان نمیدهند
قاسمی
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۹/۲۵
با سلام و احترام، لطفاً مشخص نمائید مرجع صدور مجوز فعالیت سایپا و ایران خودرو کجا می باشد؟؟؟؟؟؟؟
احمدی
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۰۹/۲۳
با سلام و احترام؛ بر اساس دستورالعمل ابلاغی به شماره 13/5/43/121 مورخ 23/12/90 مبنی بر چگونگی فعالیت شرکتهای امدادگر خودرو،صدور مجوز فعالیت با پلیس راهور ناجا می باشد.
علی
vote
۸
vote
۱۳۹۱/۰۹/۱۹
با سلام و احترام بر اساس مصوبه هیئت محترم وزیران صدور مجوز فعالیت شرکت های امداد خودرو بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای قرار دارد.
!
!
!