دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۳۲ | ۱۳۸۹/۱۰/۲۱
نگاهی دیگر به فروش فوری و اعتباری ایران خودرو
۰۹:۳۲ | ۱۳۸۹/۱۰/۲۱
اجاره خودرو

نگاهی دیگر به فروش فوری و اعتباری ایران خودرو

پرشین خودرو: شرکت ایران خودرو شرایط فروش فوری نقدی و اعتباری دی ماه را برای 30 محصول از تولیدات این شرکت خودروسازی اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در فروش فوری نقدی این دوره موعد تحویل خودرو سوزوکی گراندویتارا دستی 2400 سی.سی فول با 90 روز بیشترین زمان را از آن خود کرده است و پس از آن سوزوکی گراندویتارا دستی 2400 سی.سی با زمان تحویل 60 روزه قرار دارد.

همچنین زمان تحویل دو خودرو سوزوکی گراندویتارا اتوماتیک 2400 سی.سی فول و معمولی نیز اسفند ماه اعلام شده است.

اما برای 26 مدل خودرو باقی مانده نیز تحویل هایی از 15 تا 45 روز اعلام شده است و تنها خودرویی که زمان تحویل آن 45 روزه می باشد محصول وانت باردو دوگانه سوز است.

بر اساس این گزارش، چهار محصول پژو 405 با ترمز ABS و ایموییلایزر، پژو 405 سفارشی بنزینی، پژو پارس سال و سمند ال.ایکس سفارشی در مدت زمان 15 روز تحویل خریداران خواهد شد.

در طرح فروش فوری نقدی ماه جاری ایران خودرو، 11 محصول برای تحویل در 30 روز آینده و 10 محصول با موعد تحویل 20 روزه وجود دارد.

این گزارش می افزاید: در فروش اعتباری ماه جاری ایران خودرو، دو محصول با زمان تحویل 15 روزه، 9 محصول با موعد تحویل 20 روزه، پنج خودرو برای تحویل در 30 روز آینده، هفت محصول با موعد تحویل 45 روزه، یک خودرو با زمان تحویل 75 روزه و سه مدل خودرو با طول زمانی 10 روزه برای تحویل به مشتری قرار دارد.

اضافه می شود دو محصول پژو پارس سال و سمند ال.ایکس سال سفارشی در طرح اعتباری ایران خودرو 15 روزه تحویل مشتری می شود.

سه مدل سوزوکی گراندویتارا اتوماتیک 2400 سی.سی فول، معمولی و سوزوکی گراندویتارا دستی 2400 سی.سی فول با موعد زمان تحویل 90 روزه فروخته می شود.

تنها محصولی که برای آن در فروش اعتباری، دوره 75 روزه اعلام شده است محصول سوزوکی گراندویتارادستی 2400 سی.سی فول است.

یادآور می شود متقاضیان محصولات ایران خودرو به منظور کسب آگاهی بیشتر در خصوص فروش تولیدات این شرکت خودروسازی می توانند به نمایندگی های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور و یا نشانی اینترنتی زیر مراجعه کنند.
www.ikco.com

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!