چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۶ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۰
کلاس‌ آموزشی بازرسی مخازن CNG
۱۵:۵۶ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۰
اجاره خودرو
از هفته آینده برگزار می شود

کلاس‌ آموزشی بازرسی مخازن CNG

پرشین خودرو: مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور گفت: از هفته آینده کلاس‌های آموزشی برای کاربران، کارشناسان و مدیران مراکز معاینه فنی به منظور تست مخازن "سی.ان.جی" خودروهای گازسوز و دوگانه سوز آغاز می‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، سعید قیصر با بیان این مطلب اظهار داشت: پیش از این مراکز معاینه فنی کشور تجهیزات مورد نیاز را برای تست مخازن خودروهای دوگانه سوز و گاز سوز در اختیار نداشت، به همین دلیل مخازن سی.ان.جی این خودروها تاکنون مورد بررسی قرار نمی گرفت.

وی افزود: برای رفع این مشکل با همکاری سازمان حفاظت از محیط زیست، وزارت کشور، وزارت راه وشهرسازی، پلیس راهور ناجا و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور مقرر شد که از سال92 برچسب معاینه فنی خودروها برای خودروهای دوگانه سوز و گازسوز شامل بازرسی مخازن گاز نیز باشد.

قیصر با اشاره به اینکه هم اکنون بودجه مورد نظر به این کار اختصاص یافته است و در حال بستر سازی برای اجرا می باشیم، تصریح کرد: پس از اجرای این طرح بازرسی خودروهای بنزین سوز و گازسوز در یک مرکز تجمیع می شود.

وی ادامه داد: برگزاری این کلاس ها توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISOI) انجام می شود که یک مجموعه تخصصی در امر بازرسی استانداردها و آموزش بازرسان کیفیت می باشد. این شرکت کلاس های آموزشی مورد نیاز را در نقاط مختلف کشور برگزار می کند.

مجری طرح بازرسی فنی خودروهای گازسوز و دوگانه سوز با بیان اینکه بیش از 400 مرکز معاینه فنی در این کلاس ها شرکت خواهند کرد، ابراز داشت: این کلاس ها در فاز اول برای کارشناسان و مدیران و در فاز دوم برای کابران مراکز معاینه فنی برگزار می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح برای سال 92 اجرایی خواهد شد و پس از اجرای آن هر سه ماه یکبار بازدیدهای میدانی و سرزده از مراکز معاینه فنی صورت می گیرد و با متخلفان برخورد خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سی.ان.جیCNG
نظر بینندگان
!
!
!