جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۸ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
خروج نمایشگاه های خودرو کرج از شهر
۱۲:۳۸ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
اجاره خودرو

خروج نمایشگاه های خودرو کرج از شهر

پرشین خودرو: رییس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل کرج گفت: در اجرای طرح ساماندهی مشاغل شهری، در نشستی طرح انتقال نمایشگاه های اتومبیل این کلانشهر به خارج از شهر مورد بررسی قرار گفت.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایرنا، حمید کریمی افزود: موضوع انتقال و تجمیع واحدهای صنفی نمایشگاه های اتومبیل به خارج از شهر کرج با همکاری شهرداری از چند سال گذشته مطرح و در دست بررسی است.

وی اظهارکرد: کنترل بازار خرید و فروش اتومبیل، کاهش بار ترافیکی از خیابان های شهر و از بین رفتن تنش ها و اختلافات معاملات خودرو از مهمترین اهداف اجرای این طرح است.

کریمی یادآور شد: این طرح به دلیل حجم عظیم پروژه و هزینه های بسیار هنگفت آن، تاکنون اجرایی نشده و نیاز به بررسی و کارشناسی همه جانبه دارد.

وی گفت: در نشستی با حضور اعضای اتحادیه و مدیران شهرداری کرج اطلاعات کامل برای اجرای این طرح ارائه شد و امیدواریم با زمان و بودجه کافی هر چه سریعتر اجرایی شود.

کریمی افزود: در این نشست همچنین مقرر شد با کمک و راهنمایی مسوولان مربوطه در شهرداری کرج نسبت به تنظیم اساس نامه و آغاز مراحل اجرایی این طرح اقدامات لازم انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: در صورت اجرای این طرح، تعداد قابل توجهی از واحدهای صنفی نمایشگاهی اتومبیل در سطح شهر جمع آوری و به مکان جدید منتقل می شوند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نمایشگاه خودرو
نظر بینندگان
!
!
!