جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
برخورد مرگبار سمند با تریلی
۱۳:۱۱ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۵

برخورد مرگبار سمند با تریلی

پرشین خودرو: بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو در بزرگراه شهید کسایی تبریز پنج نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی اظهار کرد: ساعت 1:10 بامداد روز شنبه یک دستگاه خودروی سمند در بزرگراه شهید کسایی تبریز نرسیده به خروجی مارالان با سرعت به عقب یک دستگاه تریلی در حال حرکت برخورد کرد.

حبیب حسینقلیزاده افزود: در اثر این برخورد خودروی سمند آتش گرفت و پنج سرنشین آن در آتش سوخته و جان خود را از دست دادند.

وی افزود: همچنین شب گذشته در تقاطع دامپزشکی و آخونی، یک دستگاه موتورسیکلت با عابر پیاده 74 ساله برخورد کرد که در پی آن عابر در دم جان باخت.

حسینقلیزاده ادامه داد: در سانحه ای دیگر در ساعت 6:45 امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پیکان در محور اهر - تبریز سه راهی شیخ رجب چهار نفر مصدوم و توسط آمبولانس های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی منطقه به بیمارستان هریس انتقال داده شدند.

وی با اشاره به کاهش دمای هوا اظهار کرد: یخبندان جاده ها احتمال برخورد خودروها را افزایش داده بنابراین رانندگان باید با سرعت مطمئن رانندگی و نکات ایمنی را رعایت کنند.

فرار راننده کامیون پس از برخورد با پل عابر پیاده

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش نشانان پل عابر پیاده ای را که پس از تصادف یک دستگاه کامیون در حال سقوط بود ایمن سازی کرده و از بروز خسارت و تلفات جلوگیری کردند.

جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 8:37 دقیقه امروز برخورد یک دستگاه کامیون با پل عابر پیاده در جاده خاوران به آتش نشانی اطلاع داده شد. بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه در سه راه سیمان اعزام شدند.

آتش نشانان پس از حضور متوجه شدند پایه پل حرکت کرده و خطر سقوط وجود دارد ضمن اینکه اهالی مدعی شدند یک دستگاه کامیون با پل عابر برخورد کرده و پس از آن از محل متواری شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: بلافاصله آتش نشانان با استفاده از یک جرثقیل سنگین پل را مهار کرده و پلیس راهور نیز با بستن اتوبان تا زمان ایمن سازی با ماموران همکاری کرد. هم اکنون عوامل شهرداری در حال ترمیم پل هستند.

برچسب ها:
کشتهتصادف
نظر بینندگان
!
!
!