دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۸ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
بدون مصوبه شورا افزایش قیمت دهید، مجازات می‌شوید
۱۴:۳۸ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
اجاره خودرو
رئیس شورای رقابت خطاب به خودروسازان

بدون مصوبه شورا افزایش قیمت دهید، مجازات می‌شوید

پرشین خودرو: رئیس شورای رقابت گفت: اگر شرکت‌های خودروساز بدون مجوز و مصوبه شورای رقابت اقدام به افزایش قیمت کنند، مجازات خواهند شد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، جمشید پژویان در واکنش به اظهارات حسن رادمرد معاون وزیر صنعت مبنی بر سپرده شدن قیمت گذاری خودرو به تشکل‌ها و انجمن‌های مرتبط، واکنش نشان داد و اظهار داشت: این چه معاونی است که خلاف گفته های وزیر را مطرح می کند. وزیر صنعت، معدن و تجارت طبق قانون و به صراحت اعلام کرده قیمت گذاری محصولات خودرو به عهده شورای رقابت است.

وی ادامه داد:حال چگونه می شود که یک معاون خلاف گفته های وزیر و قانون را بیان می کند؟ این موضوع باید از شخص وزیر یا رئیس جمهور پرسیده شود.

این مقام مسئول در برابر این سئوال که با این اوصاف آیا شورای رقابت همچنان بر موضع قبلی خود مبنی بر قیمت گذاری محصولات خودرویی پابرجا خواهد بود؟ تاکید کرد: بله. این شورا درخواست هر شرکت خودرو ساز را مورد بررسی قرار خواهد داد. دراین میان اگر برخی شرکت ها بدون مجوز ومصوبه شورای رقابت اقدام به افزایش قیمت کنند مجازات خواهند شد.

پژویان تصریح کرد: البته این به معنای آن نیست که با عدم افزایش قیمت، شرکت های خودروساز ورشکسته شوند اما به هر حال موضوع قیمت گذاری خودرو طبق قانون به شورای رقابت محول شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
بازاريها
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۹/۲۶
بازرسي ويزه محترم رياست جمهوري خواهشمندام بفكر خودروهاي ثبتنامي ال 90 نيما اول سال كه تحويلشان 30اذر است باشيد ان هم ايرانخودرو كه خيلي بدقول شده و سازمان فروشش هم هنوز حواله ها را صادر و دست مشتري نداده . بايد به چه منبعي شايت كنيم ضمنا : در سامانه 124 هم ثبت شده .
!
!
!