سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۰۳ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
وام میلیاردی خودروسازان طلسم شد
۱۵:۰۳ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
اجاره خودرو

وام میلیاردی خودروسازان طلسم شد

پرشین خودرو: عضو کمیسیون صنایع و معادن از شروط سنگین بانک مرکزی برای پرداخت تسهیلات 2 هزار میلیاردی به خودروسازان خبر داد و گفت: مقرر شد تولیدکنندگان فولاد نیز از یک تا 5 میلیارد تومان تسهیلات بگیرند.

به گزارش «پرشین خودرو»، سید شریف حسینی با اشاره به مصوبه مجلس درباره اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان برای کمک به صنعت خودروسازی کشور، اظهارداشت: این کمک با قرار گرفتن در بوروکراسی اداری همچنان به این بخش اختصاص نیافته است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: با وجود ابلاغ این مصوبه به بانک مرکزی این بخش با ارائه شروط بسیار سنگین حاضر به ارائه این تسهیلات به خودروسازها نیست.

به گفته حسینی، اگر این مبلغ به خودروسازان تزریق می‌گردید عملاً امروز بازار خودرو با افزایش قیمت‌ها روبه رو نبود.

به گزارش تسنیم، وی ضمن تأکید براینکه برای کنترل قیمت خودرو این بخش‌ باید فعالیت خود را در چارچوب کمیته تنظیم بازار قرار داده و سپس اقدام به تغییر قیمت‌ها کند، گفت: به عقیده بنده حتی مابه التفاوت قیمت خودرو را دولت باید به صورت یارانه پرداخت نماید چراکه افزایش قیمت توسط سیاست های دولت اعمال شده است.

حسینی در خصوص مرجع قیمت گذاری خودرو که طی این روزها اختلاف نظرهایی بر سر آن است، تصریح کرد: هم اکنون تا اتخاذ تصمیمی واحد کمیته تنظیم بازار این وظیفه را انجام می‌دهد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
وام
نظر بینندگان
!
!
!