شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
معامله خودرو در شیطان بازار!+تصاویر
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
اجاره خودرو
بازار مملو از خودروهای جدید و قدیمی

معامله خودرو در شیطان بازار!+تصاویر

پرشین خودرو: خرید و فروش خودرو در کرج بیش از آنکه به طور معمول در نمایشگاههای اتومبیل صورت گیرد اغلب در اختیار دلالان و واسطه هایی است که در بازارهای حومه شهر مشغول خرید و فروش خودروها هستند.

به گزارش «پرشین خودرو»، شیطان بازار محل خرید و فروش خودرو اشخاصی است که قصد دارند واسطه ها را در جریان انجام معامله هایشان از میان بردارند ولی آنچه به راحتی می توان در بازار مشاهده کرد، این است که دلالها نبض معاملات را در دست دارند و چه در جریان خرید و چه در فروش اتومبیلها نقش و حضورشان تعیین کننده است.

در شرایطی که نمایشگاه های اتوموبیل مکلف به نصب جواز کسب در محل فعالیت خویش هستند و هرگونه تخطی از این دستور، تخلف محسوب می شود در این مکان خرید و فروش های غیر قانونی خودرو انجام می شود.

دلال ها با ظرافت و هزار دوز وکلک ماشین مردم را به نازل ترین قیمت از چنگ آنها در می آورند و با کمی بزک کردن به قیمت گزافی می فروشند، در این بازارها صداقت و سلامت فروشنده محرز نیست و حتی ممکن است مال دزدی هم در آنجا فروخته شود.

به گزارش مشرق، این بازار باعث کسادی کار نمایشگاه های معتبر اتومبیل می شود، همچنین دلالان شیطان بازار نه عوارض و نه مالیات دارند در حالی که نمایشگاه ها باید همه عوارض شهری را به طور کامل پرداخت کنند.البته برخی از بنگاه داران معاملات ماشین نزدیک به این بازار هم ماشین های خودرا در این مکان به فروش می رسانند.

این بازار معمولاً پر از جمعیت و مملو از خودروهای جدید و قدیمی است که در چند ردیف ودو بخش که یکی مخصوص دلالان و دیگری مخصوص افراد عادی است در کنار هم پارک شده اند که در بخش دوم، دلالان خود را به عنوان مصرف کننده معرفی می کنند تا بتوانند خودروی مورد نظرشان را زیر قیمت بخرند.

برخی از فروشندگان و خریداران را هم جوانانی که خودشان را ماشین باز معرفی می کنند، تشکیل داده اند و نرخ ماشین های آنها نسبت به بقیه گرانتر و به صورت توافقی تعیین می شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خرید و فروش
عکس های مرتبط
1
2
3
4
5
6
7
نظر بینندگان
مریم
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۹/۲۸
درسطر اخر این خبرتون اشتباه املایی وجود دارد نسبت درسته نه نصبت
!
!
!