سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
توسعه بازار خدمات سایپا در اروپا و آفریقا
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
اجاره خودرو

توسعه بازار خدمات سایپا در اروپا و آفریقا

پرشین خودرو: مدیرعامل سایپایدک اظهار داشت: با وجود مزیت‌های رقابتی فراوان، در حال ورود به بازارهای رقابتی جدیدی هستیم و به همین منظور بازارهای صادراتی خود در اروپا و آفریقا را توسعه خواهیم داد.

به گزارش «پرشین خودرو» محمدحسن گرمان به صادرات تیبا به اوکراین اشاره کرد و گفت: محصول ملی گروه خودروسازی سایپا یعنی تیبا، شرایط حضور در بازارهای سطح بالای اروپایی را دارد. در این راستا نمایندگی‌های سایپا در شهرهای کیف و خارکف اوکراین فعال و محصول تیبا مورد استقبال شهروندان اوکراینی قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به استقبال خوب مشتریان اوکراینی از تیبا، برنامه آنها این است که تعداد هزار و 500 دستگاه تیبا برای استفاده در شبکه تاکسیرانی این کشور استفاده شود؛ چراکه تیبا از تمام آپشن‌های اولیه خودرو برخوردار است و استاندارد یورو 4 را رعایت می‌کند.

گرمان ادامه داد: تیبا در کشور آذربایجان هم مورد استقبال قرار گرفته که بیانگر کیفیت بالای این خودرو است. حتی ترکیه هم برای تیبا درخواست داشته اما استاندارد این کشور یورو 5 است که در این زمینه در حال برنامه‌ریزی هستیم.

مدیرعامل سایپایدک از توسعه بازارهای صادراتی خدمات پس از فروش محصولات سایپا خبر داد و گفت: با توجه به قابلیت‌های خوب و قابل قبول تولیدات گروه خودروسازی سایپا و همچنین وجود شبکه گسترده خدمات پس از فروش، توسعه بازارهای صادراتی در برخی از کشورهای شمال و شرق آفریقا در دست مطالعه است که پس از رسیدن به نتیجه نهایی اسامی آنها اعلام می‌شود.

گرمان ادامه داد: وجود شبکه گسترده خدمات پس از فروش یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار موفقیت گروه خودروسازی سایپا در بازارهای خارجی است، چراکه ما تلاش کرده‌ایم در بعضی از مقولات فراتر از انتظارات مشتری خدمات ارائه دهیم و این باعث جلب رضایت آنها می‌شود.

برچسب ها:
گرمان
نظر بینندگان
!
!
!