پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۵ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
افزایش قیمت خودرو باید کارشناسی شود
۱۶:۳۵ | ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
اجاره خودرو

افزایش قیمت خودرو باید کارشناسی شود

پرشین خودرو: نائب رئیس دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره آزادسازی قیمت خودرو و تعیین قیمت توسط خودروسازان به نرخ ۵درصد کمتر از نرخ بازار گفت: وضعیت قیمتی که در بازار خودرو است یک رانت ایجاد کرده است اما از طرفی اگر قیمت خودرو بدون حساب و کتاب افزایش یابد می تواند مقدمه‌ای برای افزایش سایر کالاهای اساسی باشد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از خانه ملت، محمدرضا خانمحمدی خرمی با بیان اینکه دولت باید با دقت افزایش قیمت خودرو را رصد کند، تصریح کرد: برای افزایش قیمت خودرو باید کار کارشناسی صورت گیرد.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی افزود: قیمت خودرو باید به گونه ای تعیین شود که فاصله قیمت واقعی و قیمت بازار کاهش یابد تا منجر به افزایش تورم نشود به دلیل این که تا فشار تورم بر مردم سنگینی نکند.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه باید برای تعیین قیمت خودور یک کار کارشناسی صورت گیرد، ادامه داد: شاید افزایش قیمت خودور در جهت حمایت از خودروساز باشد اما از طرفی ممکن است با این افزایش قیمت نفع مردم در نظر گرفته نشود.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس درباره آزادسازی قیمت خودرو اظهارداشت:وضعیت قیمتی که در بازار خودرو است یک رانت ایجادکرده است اما از طرفی اگر قیمت خودرو بدون حساب و کتاب افزایش یابد می تواند مقدمه‌ای برای افزایش سایر کالاهای اساسی باشد.

نائب رئیس دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تعیین قیمت خودرو توسط خودروسازان به نرخ ۵ درصد کمتر از قیمت بازار گفت: رویکر دولت باید به گونه ای باشد که خودروسازان را از طریق منابع ریالی و ارزی حمایت کند تا از آن طرف خودروساز خودروی خود را به قیمت ارزان در اختیار مصرف کننده قرار دهد تا مردم گرانی را احساس نکنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
افزایش قیمت
نظر بینندگان
!
!
!