شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
پرشین خودرو
ساخت موتور برقی با قدرت نوع بنزینی
۱۰:۱۰ | ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
باشگاه مشتریان کرمان موتور

ساخت موتور برقی با قدرت نوع بنزینی

پرشین خودرو: موتور بنزینی تبدیل شده به برقی با قدرت و سرعت برابر با موتور بنزینی از سوی مخترعان دانشگاه آزاد کرج ساخته شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، رستگار مخترع و دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج گفت: موتور بنزینی تبدیل شده به برقی بدون سوخت فسیلی و با انرژی الکتریکی کار می کند و از نظر قدرت و سرعت برابر با موتورهای احتراقی است و اگر به فاز تولید صنعتی برسد می تواند جایگزین مناسب برای موتورهای احتراقی باشد.

طرح موتور با استفاده از مکانیزم عملکرد موتورهای بنزینی، نیروی محرکه و نیروی گشتاور تولید می کند ولی قدرت راندمان آن 2 برابر موتورهای بنزینی است.

وی گفت: به طور کلی این موتور برای کلیه خودروهای در حال استفاده، تولید و طراحی کاربرد دارد و از مزایای آن می توان به عدم استفاده از سوخت فسیلی، قدرت بالا، قابل نصب بر روی انواع خودرو، سازگار با محیط زیست، کاهش آلودگی صوتی و کاهش اتلاف انرژی اشاره کرد. علاوه بر آن قیمت مناسبی در مقایسه با خودروهای الکتریکی و هیبریدی دارد.

برچسب ها:
موتور خودرو
نظر بینندگان
kamran
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۴/۱۵
ın ke tasfıre mootore benzını turbo sharjer dare anjektorıye chera akse xodesho nazashtın va chera hıch tozıhı nadadın ??
!
!
!