یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۹ | ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
گرانی دوباره خودرو قابل پیش بینی بود
۱۱:۰۹ | ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
اجاره خودرو
آیا باید در انتظار افزایش قیمت های بیشتر بود

گرانی دوباره خودرو قابل پیش بینی بود

پرشین خودرو: آغاز دوباره روند افزایش قیمت خودروهای تولید داخل در بازار قابل پیش بینی بود.

یکی از کارشناسان و فعالان بازار خودرو با بیان این مطلب به «پرشین خودرو» گفت: موج کاهش قیمتی که طی دو سه هفته گذشته در بازار خودرو به وجود آمد به دلیل آغاز ماه محرم و افت محسوس خرید و فروش خودرو و رکود ناشی از این امر بود که قابل پیش بینی هم بود که با پایان ماه محرم روند کاهش قیمت خودروها متوقف می شود.

اکبری با تاکید بر اینکه همچنین کاهش قیمت ها برگرفته از تغییر فصل بود، اظهار داشت: ثباتی که طی این چند هفته در بازار حاکم شده بود متزلزل و شکننده بوده و کاملا مشخص بود که این ثبات نمی تواند دوام چندانی داشته باشد به طوریکه پیش بینی می شد در آینده نزدیک شاهد افزایش مجدد قیمت خودروها در بازار آزاد باشیم.

این کارشناس بازار خودرو با اشاره به اینکه اقدام مناسبی نیز از سوی کارخانه های سازنده و مسوولان برای ثبات و تداوم آرامش در بازار صورت نگرفت، اظهار داشت: طی این مدت تغییری در میزان عرضه خودرو در بازار مشاهده نشد و مجددا با بازگشت عرضه به میزان قبل از دوران رکود رند افزایش قیمت ها در بازار خودروهای داخلی شروع شد.

اکبری گفت: تا زمانی که تعادل در عرضه و تقاضا ایجاد نشود وضعیت بازار خودرو سر و سامان پیدا نخواهد کرد به طوری که هر چه به روزهای پایانی سال نزدیک شویم بر میزان تقاضا افزوده شده و قیمت ها بیش از پیش افزایش خواهند یافت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
افزایش قیمت
نظر بینندگان
هموطن ناراضی از سایپا
vote
۶
vote
۱۳۹۱/۱۰/۰۵
تمام انبارهای سایپا بعلاوه بخشی از پارکینگ های اجاره شده تهران پر از مگان است اما این شرکت از آبان ماه به این طرف حتی یک خودرو تحویل مشتریان که ماههاست سرمایه خودرا به آن شرکت سپرده اند و موعد تحویلشان رسیده است نداده...چطور انتظار دارید که قیمت ثابت بماند؟!!!!!!!!!!....
ع
vote
۱۰
vote
۱۳۹۱/۱۰/۰۴
همه اش فیلمه!!!
حسن
vote
۱۳
vote
۱۳۹۱/۱۰/۰۴
بدبختي تمومي نداره
!
!
!