سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۵ | ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
اجتناب آلمانی‌ها به اخذ معاینه فنی خودرو
۰۹:۳۵ | ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
اجاره خودرو

اجتناب آلمانی‌ها به اخذ معاینه فنی خودرو

پرشین خودرو: بسیاری از مردم آلمان در اثر فشار بحران اقتصادی در این کشور از اخذ معاینه فنی برای خودروهای خود اجتناب می کنند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مقامات نهاد بازرسی خودروها در آلمان روز چهارشنبه ضمن اعلام این مساله گفتند که مردم آلمان همچنین مبالغ کمتری برای نگهداری خودروی خود مصرف می کنند.

این نهاد در گزارشی اعلام کرد که در سال گذشته میلادی، از هر پنج آلمانی صاحب خودرو در این کشور یک نفر از کسب گواهی نامه اجباری معاینه فنی خودرو به خاطر وجود عیوبی که نیاز به تعمیر داشته سرپیچی کرده است.

بر اساس قوانین آلمان، ماشین های صفرکیلومتر باید نخستین بار سه سال بعد از راه اندازی معاینه فنی دریافت کنند اما رانندگان خودروهای قدیمی تر باید هر بیست و چهار ماه یک بار برای اخذ معاینه فنی اقدام کنند.

نهاد بازرسی آلمان در گزارش خود همچنین گفته است که تعداد خودروهای معیوب شناسایی شده در مراکز معاینه فنی از پانزده و هفت دهم درصد در سال 2011 به بیست درصد در سال 2012 افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری آلمان، کارشناسان معتقدند که میانگین عمر خودروها در آلمان افزایش یافته است. در سال 2003، میانگین عمر خودروها در این کشور، هفت سال و چهار ماه بود اما اکنون این رقم به هشت سال و پنج ماه رسیده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آلمان
نظر بینندگان
!
!
!