چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۰ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۱
آیا خودروسازان مواد اولیه ارزان می‌گیرند؟
۱۰:۴۰ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۱
اجاره خودرو

آیا خودروسازان مواد اولیه ارزان می‌گیرند؟

پرشین خودرو: مدیرکل دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در زمینه طرح ارائه مواد اولیه ارزان به خودروسازان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شهرام میرآخورلو در پاسخ به اینکه شنیده شده طرحی در سازمان حمایت برای ارائه مواد اولیه اساسی به خودروسازان با نرخ ترجیحی در حال بررسی است گفت: در این مورد اظهارنظر دقیق ممکن نیست؛ با این حال این موضوع به عنوان یکی از گزینه‌های مطرح در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه هر اقدامی که به افزایش تولید خودرو کمک کند، بررسی خواهد شد خاطرنشان کرد: موضوع ارائه مواد اولیه اساسی مانند فولاد و پتروشیمی با قیمت مناسب به خودروسازان نیز یکی از طرح‌های در حال بررسی است.

به گزارش ایسنا پیش از این دبیر انجمن خودروسازان ایران اظهار کرده بود که سازمان حمایت طرحی را در دست اجرا دارد تا براساس آن مواد اولیه‌ اساسی از جمله فولاد، پتروشیمی، مس و آلومینیوم به قیمت ترجیحی در اختیار خودروسازان قرار گیرد.

به گفته احمد نعمت‌بخش رشد شدید قیمت مواد اولیه اساسی صنعت خودرو از دلایل اصلی افزایش قیمت تمام ‌شده و کاهش تولید خودرو در کشور است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مواد اولیه
نظر بینندگان
!
!
!