چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۱
کمبود عرضه دوباره خودرو را گران کرد
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۱
اجاره خودرو

کمبود عرضه دوباره خودرو را گران کرد

پرشین خودرو: رئیس اتحادیه مشاورین خودرو زنجان با اشاره به افزایش مجدد قیمت خودرو در بازار، گفت: در این شرایط نیز رکودی را در معاملات مشاهده نمی‌کنیم.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، محرمعلی قنبری با بیان این مطلب، اظهار کرد: در ماه گذشته با سیاست های اعمال شده شاهد این بودیک که قیمت انواع خودرو داخلی و خارجی تا حدی کاهش یافت اما بار دیگر شاهد اوج گرفتن قیمت‌ها هستیم.

وی کمبود خودرو مورد نیاز بازار را یکی از دلایل این اتفاق عنوان کرد و یا شدک افزایش قیمت‌ها مختص خودروهای خارجی نمی‌شود بلکه با توجه به کمبود خودرو تولید شرکت‌های ایرانی، این نوع محصولات نیز با افزایش قیمت‌ها مواجه شده‌اند.

این فعال صنفی با بیان اینکه در شرایط افزایش قیمت‌ها بازار نیز بنا به دلایل نامشخصی رونق می‌گیرد، ابراز کرد: انتظار داریم مسئولان با اتخاذ تدابیر لازم شرایط را برای ایجاد فضای منطقی در بازار فراهم کنند تا خریدار و فروشنده با طیب خاطر اقدام به خرید و فروش کند.

قنبری در ادامه به وضعیت بازار زنجان نیز اشاره کرد و افزود: رونق در بازار خودروهای داخلی و خارجی وجود دارد و باید عنوان کرد که مشکلی در این رابطه گزارش نشده است.

وی همچنین با اشاره به نظارت اتحادیه بر مشاورین خودرو، ابراز کرد: با تخلفات به شدت برخورد می‌شود و تذکرات لازم نیز در این رابطه به افراد داده شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
افزایش قیمت
نظر بینندگان
!
!
!