پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۱ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
تفحص از خودروسازان در لیست انتظار
۱۳:۳۱ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
اجاره خودرو

تفحص از خودروسازان در لیست انتظار

پرشین خودرو: عضو کمیسیون صنایع گفت: زمان بررسی، تحقیق و تفحص از خودروسازان منوط به اولویت‌بندی‌ها و برنامه کار مجلس بوده و بر این اساس هیئت رئیسه آن را در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس با اشاره به اینکه طرح تحقیق و تفحص از خودروسازان در اولویت‌بندی برای تایید نهایی قرار دارد، گفت: تحقیق و تفحص از خودروسازی در کمیسیون صنایع رای آورد كه پس از طی مراحل قانونی در صحن علنی و تعیین اعضای آن، تحقیق و تفحص آغاز می‌شود.

وی در ادامه افزود: زمان بررسی تحقیق و تفحص از خودروسازان منوط به اولویت‌بندی‌ها و برنامه کاری مجلس بوده و در وقت مقتضی به آن رسیدگی خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع در مجلس در پاسخ به این سوال که چرا مدت زمان رسیدگی به طرح تحقیق و تفحص به دارازا کشیده است، پاسخ داد: رسیدگی به هر طرح یا لایحه زمان مربوط به خود را دارد و اکنون تعداد طرح‌های دوفوریتی که در دستور کار مجلس است زیاد شده که براساس زمانبندی باید آنها در اولویت قرار گیرند، برهمین اساس باید طبق آیین‌نامه داخلی و زمانبندی مشخص شده، هیئت رئیسه آنها را در دستور کار مجلس قرار دهد.

وی در پایان با اشاره به محورهای تحقیق و تفحص تصریح کرد: مبنای قیمت‌گذاری بر روی خودروها، دلیل افزایش قیمت خودرو، مبنای انتخاب افرادی که به کار گماشته شده‌اند و ... از جمله محورهای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی است.

برچسب ها:
تحقیق و تفحص
نظر بینندگان
محمد تفاخ
vote
۳
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۳
نگو تفحص كه خودرو سازها حسابي ترسيدن !!!بر اين مبنايي كه شما ميخواين تحقيق كنين از تمام شركتها ميبايست تحقيق كرد ضمنا آثار تفحصات قبلي چي بوده!!!!!!!!!!!!
مصرف کننده همیشه مغبون
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۲
برید بابا خودتونو مسخره کنید....اونقدر گفتیدو هیچ نکردید که بی دلیل قیمت مگان 20 میلیون از تابستون تا حالا بردن روش....اینقدر هم میگین و هیچ نمیکنین که تندر90 رو هم بکن بالای 45 شده و باز هم هیچی به هیچی....
!
!
!