جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۴:۵۲ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
خودروسازان تولید خود را افزایش دهند
۱۴:۵۲ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
اجاره خودرو

خودروسازان تولید خود را افزایش دهند

پرشین خودرو: معاون اول رییس جمهوری با اشاره به جایگاه سیزدهم ایران در صنعت خودروسازی جهان، گفت: شرکت های خودروساز ایرانی از اهمیت و ظرفیت بالایی برخوردارند که باید بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرند.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمدرضا رحیمی عصر دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات خودروسازان، از بانک های عامل خواست با تعامل هرچه بیشتر با شرکت های خودروساز کشور، شرایطی را فراهم کنند که با افزایش تولید، شاهد کاهش قیمت و خدمت رسانی بیشتر به مردم باشیم.

معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر لزوم اصلاح برخی نابسامانی ها و مشکلات در تولید خودرو، اظهار داشت: خودروسازان باید تلاش کنند با ارتقای کیفیت، علاوه بر تامین نیاز داخل، میزان صادرات خود را نیز افزایش دهند.

رحیمی با بیان اینکه تا زمان رفع مشکلات خودروسازان باید جلسات به طور مستمر برگزار شود، افزود: لازم است توافقاتی میان بانک های عامل و شرکت های خودرو ساز شکل بگیرد تا جمع بندی مشکلات مربوط به تولید خودرو، در یکی از جلسات آتی هیات وزیران مطرح شده و تصمیمات ویژه ای برای رفع مشکلات خودروسازان اتخاذ شود.

در این جلسه، مدیران عامل شرکت های ایران خودرو و سایپا ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت دریافت تسهیلات، آمار مقایسه ای میزان فروش و سقف اعتباری خود در چند سال گذشته را مطرح کردند.

در این نشست که مدیران عامل بانک ها نیز حضور داشتند، در خصوص تامین نقدینگی و سرمایه در گردش شرکت های خودرو ساز بحث و تبادل نظر و برای رفع مشکلات و افزایش سرمایه در گردش خودرو سازان، پیشنهادهایی ارائه شد.

برچسب ها:
افزایش تولید
نظر بینندگان
!
!
!