سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۰ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
وقتی چینی‌ها ما را حساب نمی‌کنند+سند
۱۶:۴۰ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
اجاره خودرو
تفاوت آلمان و چین

وقتی چینی‌ها ما را حساب نمی‌کنند+سند

پرشین خودرو: خیلی زور دارد وقتی می‌بینی برای این حلبی‌ها، هزینه‌های میلیاردی می‌شود ولی آن چشم بادامی ذره‌ای هم برایشان مهم نیست.

به گزارش «پرشین خودرو»، ما کلاً تخصص داریم زمانی که انتقادات به اوج می‌رسد باز هم برویم و کار خودمان را بکنیم. کامیون‌های چینی با انبوهی از انتقادات و مخالفت‌ها آمدند. چه هزینه‌های مادی و چه خون هایی كه به پایشان ریخته نشد و اما حاصل كار .... هیج

به بهانه نوسازی ناوگان حمل و نقل و به دلیل گرانی برندهای آلمانی و سوئدی، چینی‌هایی که در کمین بودند خود را نمایان کردند.

اصل داستان

تمامی مشكلات از آنجایی شروع شد كه این همه سنگ دانگ‌فنگ و هوو را به سینه می‌زنیم در وبسایت‌های رسمی آنها حتی کوچک‌تری اثری از کلمه Iran نیست.

به گزارش بازار خبر، مرسدس‌بنز و ب‌ام‌و به آن عظمتشان به دلیل خرده همکاری‌هایی که با ایران دارند نام و آدرس نمایندگی‌هایشان را در سایت‌های خود ثبت کرده‌اند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
چینی
عکس های مرتبط
سایت رسمی دانگ‌فنگ. آن پایین در کادر جستجو، عبارت iran را تایپ کنید
نتیجه که فارسی‌اش می‌شود: با عرض پوزش! عبارت مطابق با iran یافت نشد
این هم از سینوتراک سایت سازنده هوو
لینکی که تنها یک بار نام ایران را آن هم به عنوان یکی از بازارها برده است
نظر بینندگان
شاهين
vote
۶
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۳
البته در شرايط عادي شايد اين حرفها قابل طرح و بحث بود ولي در شرايط امروز كه اروپائي ها با ما كار نميكنند و از طرفي بار زمين مانده براي حمل داريم چاره اي جز استفاده از كاميونهاي چيني ميماند...؟ مگر در ساير زمينه ها و ساير صنايع چگونه است ...؟ البته اگر حواسمان را جمع كنيم و بصورت احساسي رفتار نكنيم ، چينيها در زمينه خودرو و يا حتي ساير اقلام توان توليد جنس با كيفيت هم دارند ، اين ما هستيم كه بايد حواسمان را جمع كنيم و از همين آب باريكه بهترين بهره برداري را بكنيم... تجربيات گذشته ميتواند چراغ راه آينده باشد...
علی
vote
۴
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۳
یعنی شما دلیلشو نمی دونی ؟ یعنی شما شرایط تحریم را نمی دانی ؟ یعنی نمی دانی که جهت کامیونهای دو محور به بالا با محور محرک بیش از دو تحریمهای شختی علیه ایران است ؟
مجید
vote
۳
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۳
الان خود روهای ام وی ام خیلی کیفیت داره من سه ساله و دوستانم شکر خدا خوبه مشکلی نداشتیم خود رو داخلی شاید ضعف داشته باشه که اینها هم در حد خودش داره ملموس نیست بر خلاف تبلیغاتی که میشه
سعید
vote
۶
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۲
یک عده .......شدن مسئول
دانشجو
vote
۶
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۲
بنز و بی ام و هر دو دو خودرو ساز بزرگ و جهانی هستند و جهانی فکر می کنند به خاطر همین هم هست که الان اینجای بازار دنیا قرار دارن بازم دم اونا گرم من جای شما باشم تمامی قراردادها رو فسخ و به جای آن تا آنجا که ممکنه میرم سراغ آلمانی ها که همه چیشون بینزیره بازم دمشون گرم.
!
!
!