جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۳ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۶
قیمت‌گذاری حق شورای رقابت است
۱۱:۳۳ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۶
اجاره خودرو

قیمت‌گذاری حق شورای رقابت است

پرشین خودرو: رییس شورای رقابت با تاکید بر این‌که در هیچ جای دنیا سازمانی با نام حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده نداریم، گفت: قانون صراحتا حق قیمت گذاری کالاهای انحصاری را به شورای رقابت داده است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، جمشید پژویان تصریح کرد: سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده در دوران جنگ که نیاز به کنترل بازار و برخی حمایت‌ها بود تاسیس شد ولی در شرایط فعلی کشور در وضعیت عادی به سر می‌برد قانون به صراحت شورای رقابت را مسوول قیمت‌گذاری کالاهای انحصاری کرده و دیگر جایی برای اعتراض و تردید باقی نمی‌ماند.

وی افزود:‌ متاسفانه برخی افراد شعارها و طرح‌هایی را مطرح می‌کنند و از دید یک کارشناس خنده‌دار است و خیلی از این شعارها حتی با هم قابل جمع نیستند، بحث حمایت از تولیدکننده نیز به یک قاعده و منطقی استوار احتیاج دارد، ما به هیچ وجه نمی‌خواهیم که یک بنگاه ورشکسته شود و یا ضرر بخورد، اما در مبحثی باید کارشناسانه بررسی شود و اگر درخواستی هم بود طبق روال قانونی عملیاتی شود.

پژویان از پیگیری مشکلات خودروسازان خبر داد و اظهار کرد: کارخانه‌های خودروسازی نیز با مشکلاتی روبرو بودند ودرخواست افزایش قیمت داشتند، اما آن‌ها را به شورای رقابت دعوت کردیم و تلاش خواهیم کرد بهترین راه حل را ارائه دهیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!