یكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۳۲ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۶
تولید و عرضه پراید با ۳ میلیون تومان ضرر!
۱۵:۳۲ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۶

تولید و عرضه پراید با ۳ میلیون تومان ضرر!

پرشین خودرو: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مشکلات صنعت خودرو کاملاً مشهود است بطوری که پراید در حال حاضر با 3 میلیون تومان ضرر به دست مصرف کننده می رسد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از دنیای خودرو، محسن بیگلری اظهار داشت: در طی سالهای گذشته استرس فراوانی در مورد عدم بوقوع پیوستن شرایط فعلی در میان صنایع وجود داشت و متاسفانه شرایط نامساعد کنونی بوقوع پیوست و صنعت خودرو با رکود شدیدی نسبت به سال گذشته مواجه شد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن اذعان داشت: در کنار صنعت خودرو، قطعه سازان و سازندگان قطعات خودرو نیز با مشکلات متعددی روبرو هستند و این مشکلات تا جائی پیش رفته است که بر اساس گزارشات پراید که ارزان ترین خودروی ایران است بواسطه مشکلات بوجود آمده از جمله اقزایش قیمت مواد اولیه و نواسانات ارزی، با ۳ میلیون تومان ضرر بدست مصرف کننده می رسد.

نماینده مردم سقز و بانه تاکید کرد: برای خروج صنعت خودرو از بحران کنونی، مجلس مصوب کرد که با تزریق پول به این صنعت نیاز به نقدینگی خودروسازان در حد امکان فراهم سازد تا کمکی جهت خروج از بحران کنونی انجام شود و امیدواریم که این تسهیلات هر چه سریعتر در اختیار این بخش قرار گیرد.

بیگلری تصریح کرد: برای پیشرفت صنعت خودروسازی، باید آن را از فضاهای سیاسی کنار ببریم چرا که این صنعت حجم عظیمی از اشتغال را در خود جای داده است و با تعطیلی این واحد ها مشخص نیست چگونه باید جایگزینی برای آن پیدا کنیم.

برچسب ها:
ضرر
نظر بینندگان
مهرداد
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۶
رو که نیست والا..............
ناصر
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۶
آقای نماینده نکنه دست شما با خودروسازان توی .... ؟؟
!
!
!