دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
برخورد خونین دو خودرو سواری
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
اجاره خودرو

برخورد خونین دو خودرو سواری

پرشین خودرو: معاون عملیات پلیس راه کشور گفت: تخطی از سرعت مطمئن علت 20 درصد از تصادفات جاده ای 24 ساعت گذشته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ صمد اسفندیاری افزود: همچنین در این مدت بی توجهی رانندگان به جلو 28 درصد، رعایت نکردن حق تقدم 18 درصد، انحراف به چپ 18 درصد و خستگی و خواب آلودگی رانندگان نیز علت 4 درصد تصادفات بوده است.

وی اضافه کرد: علت 12 درصد از تصادفات جاده ای نیز سایر عوامل رانندگی گزارش شده است.

سرهنگ اسفندیاری با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته 12 درصد تصادفات جاده ای برون شهری نیز برخورد وسائل نقلیه با عابران گزارش شده است گفت: همچنین در این مدت 33 درصد از تصادفات جاده ای منجر به واژگونی وسائل نقلیه شده است.

معاون عملیات پلیس راه کشور در ادامه به مهمترین تصادفات جاده ای شبانه روز گذشته اشاره کرد و افزود: در استان فارس کیلومتر 35 کمربندی شیراز به فسا یک دستگاه پژو آردی با پژو 206 برخورد کرد که در این حادثه رانندگی دو نفر فوت و چهار نفر نیز مجروح شدند.

وی گفت: علت این حادثه رانندگی انحراف به چپ پژو آردی گزارش شده است.

همچنین مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس گفت: در حادثه ای رانندگی میان دو دستگاه خودروی سواری، چهار نفر مصدوم شدند.

حسن عباسی افزود: این حادثه ساعت 2 و 48 دقیقه بامداد امروز در بزرگراه تهران کرج، به سمت کرج، رو به روی در شماره 4 بوستان چیتگر رخ داد.

وی گفت: مأموران مرکز اورژانس تهران با انجام دادن اقدامات اولیه پزشکی، مصدومان این حادثه را که چهار مرد 29، 31، 40 و 42 ساله بودند به بیمارستان منتقل کردند.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران افزود: مأموران این مرکز با دریافت گزارش وقوع حادثه با دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

انحراف به چپ سمند سه تن را کشت

معاون عملیات پلیس‌راه کشور از مرگ سه تن در اثر برخورد خودروی سواری سمند و پژو خبرداد.

سرهنگ صمد اسفندیاری در تشریح مهمترین تصادفات شبانه‌روز گذشته در جاده‌های کشور با بیان اینکه در ساعت 20:30 شب‌گذشته یک دستگاه خودروی سواری سمند با پژو در کیلومتر دو جاده ایلام به سرابله با یکدیگر برخورد کردند گفت: در این حادثه سه تن جان خود را از دست دادند.

وی افزود: بررسی کارشناسان تصادفات پلیس‌راه نشان داد که انحراف به چپ از جانب راننده سمند علت بروز این حادثه بود.

معاون عملیات پلیس‌راه کشور در ادامه به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو405 در کیلومتر 12 جاده سراوان به خاش در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت:‌ در این حادثه که بر اثر بروز نقص فنی در خودرو رخ داد، دو تن جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه 33 درصد از تصادفات در شبانه‌روز گذشته در جاده‌های کشور از نوع واژگونی بود گفت: توجه نکردن به جلو با اختصاص 28 درصد از علل تصادفات در صدر مهمترین علت‌های تصادفات قرار دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مجروحتصادف
نظر بینندگان
!
!
!