دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۸ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
اختلاف قیمت بازار و کارخانه رانا به 85 میلیون ریال رسید
۱۱:۱۸ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
اجاره خودرو
206 بازار این خودرو را تهدید نمی کند

اختلاف قیمت بازار و کارخانه رانا به 85 میلیون ریال رسید

پرشین خودرو: عرضه 206 ایرانی تاثیری چندانی بر بازار و قیمت رانا نخواهد داشت.

دبیر اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران با بیان این مطلب به «پرشین خودرو» گفت: در حال حاضر رانا جای خود را در بازار پیدا کرده است و به نظر نمی رسد بازار این خودرو با ورود 206 ایرانی دستخوش تغییر و تحول خاصی شود.

کاظم صمدی نیکخواه با اشاره به افزایش قیمت رانا در بازار آزاد گفت: این خودرو در بدو ورود نتوانست توجه مشتری ها را به خود جلب کند به طوری که در ابتدای عرضه با یک افت مقطعی روبرو شد.

وی اظهار داشت: رانا در اوایل عرضه با قیمت 28 میلیون تومان پا به بازار گذاشت اما با استقبال سرد مشتریان روبرو شد و ناچار در آن مقطع با کاهش قیمت روبرو و با قیمتی حدود 26 میلیون تومان در بازار آزاد معامله شد در حالی که این خودرو در کارخانه حدود 21.5 میلیون تومان قیمت خورده بود.

این کارشناس بازار خودرو با اشاره به اینکه در حال حاضر اختلاف قیمت بازار و کارخانه این خودرو به 7.5 تا 8.5 میلیون تومان رسیده است، ادامه داد: اما با گذشت زمان و با استفاده از خلا حضور پژو 206، رانا جایگاه خود را در بازار پیدا و تثبیت کرد به طوری که قیمت این خودرو در بازار از 26 به 29 تا 30 میلیون تومان افزایش یافت.

نیکخواه با تاکید بر اینکه حالا دیگر رانا مشتریان خود را دارد، ادامه داد: کاهش عرضه خودروهایی پرمتقاضی مانند 206 و تندر این فرصت را در اختیار رانا قرار داد تا به قول معروف خود را بهتر نشان داده و در بازار برای خود جایگاه مطمئنی دست و پا کند به طوری که 206 دیگر تهدیدی برای این خودرو به حساب نمی آید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رانا
نظر بینندگان
ناشناس
vote
vote
۱۳۹۱/۱۱/۲۹
قیمت همچین ماشینی اونم رانا باید 2/00000 میلییون تا 3/00000 میلییون باشه
reza
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۷
vaghan baray modiran ba in sabke modiriat baray khedmat b jibashun motasefam
!
!
!