شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
بازی یک قطعه ساز با بازار خودرو کشور
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
اجاره خودرو
یک قطعه‌ساز بزرگ در کاهش تولید خودرو نقش دارد

بازی یک قطعه ساز با بازار خودرو کشور

پرشین خودرو: در شرایطی که تمام مسئولان بر افزایش تولید و کاهش قیمت خودرو تاکید می کنند یک قطعه‌سازی بزرگ با تاخیر در تحویل قطعات، نقش قابل توجهی در توقف فعالیت خطوط تولیدی یکی از غول‌های خودروسازی و کاهش تولید خودرو در کشور داشته است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از «مهر»، این قطعه‌سازی بزرگ که هم‌ اکنون بیش از 30 درصد قراردادهای تامین قطعات یکی از غول‌های خودروسازی ایران را در اختیار دارد، در مقاطع مختلف روند تحویل قطعات را متوقف کرده و پس از دریافت وجوه مدنظر خود، تحویل قطعه را دوباره آغاز کرده است.

نتیجه این وضعیت توقف مقطعی فعالیت خطوط تولید این خودروسازی بزرگ و بستانکار شدن حساب های مالی آن شرکت از این قطعه‌سازی است به‌ گونه ای که این قطعه‌ساز در حال حاضر مبالغ قابل توجهی را از ناحیه پیش پرداخت‌ها دریافت کرده و برای تامین قطعه به ایران خودرو بدهکار است.

گفته می شود این قطعه‌ساز نقش اصلی در کاهش تولید یک خودرو تازه وارد داشته و در شرایطی که غول‌ خودروسازی ایران تاکنون حدود 15 هزار دستگاه از این خودروی تازه وارد را پیش فروش کرده اما تاکنون به واسطه عدم تحویل به موقع قطعات از سوی شرکت فوق، کمتر از چهار هزار دستگاه از این خودرو تولید شده است.

اواخر هفته گذشته مدیران عامل ایران خودرو و سایپا در جلسه هیات دولت حاضر شده و گزارشی از وضعیت فعلی این صنعت و پیشنهاداتی به منظور بهبود وضع تولید خودرو ارائه کردند، به گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت در این جلسه راهکارهای افزایش تولید و کاهش قیمت خودرو مورد بررسی قرار گرفته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
غریبه
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۶
والا به خدا در حق این مردم ظلم میکنن معلوم نیست دیگه میخواد چی بشه
ببو !
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۹
چقدر بدبخت شدیم ما ! آخه چرا ؟؟!!
ک ر
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۸
بابا بگین شرکت چه نام دارد == ک.ر.و.ز وای به حال خریداران محصول جدید ایرانی شده .
دوره گرد
vote
۵
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۷
دلم می سوزه از اینکه خورو از رده خارج کشورهای دیگه باید خودرو لوکس ما باشه و به این بهانه هر روز قیمتها رو افزایش بدن
!
!
!