جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۳:۲۸ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
انگیزه تولید دلیل موفقیت پارس خودرو
۱۳:۲۸ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
اجاره خودرو

انگیزه تولید دلیل موفقیت پارس خودرو

پرشین خودرو: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمایز پارس خودرو نسبت به سایر خودروسازان داخلی گفت: در شرایط کنونی صنعت خودرو کشور، پارس خودرو به لحاظ همکاری با خودروسازان جهانی همچون نیسان و رنو و ایجاد فرآیندی کیفی در تمام سطوح تولیدی خود، از میزان رضایتمندی بالایی از سوی مشتریان برخوردار است.

به گزارش «پرشین خودرو»، غلام محمد زارعی انگیزه بالای مدیران و مجموعه شرکت پارس خودرو را در راستای حفظ برتری در ارایه محصولات لوکس به بازار از مهمترین دلایل موفقیت این شرکت عنوان کرد و افزود: تولید خودروهای منحصر به فرد و بهره مندی از مجهزترین خطوط تولید و مطابق با تکنولوژی روز دنیا، موجب برتری این خودروساز در صنعت خودروسازی شده است.

وی تاکید کرد: باتوجه به کیفیت بالای تولیدات این شرکت می توان تنها به تولید داخلی اتکا کرد و نیازی به واردات محصول مشابه خارجی نداریم.

وی گفت: همکاری با شرکت های بزرگ صنعت خودرو دنیا و کسب دانش و تکنولوژی روز، مطابقت استانداردهای قطعات بکار رفته در محصولات با خودروهای مشابه خارجی و دستیابی به الزامات و استانداردهای بین المللی آلایندگی خودرو از دلایل برتری و کیفیت رقابتی محصولات پارس خودرو در میان شرکت های داخلی است.

نظر بینندگان
مصلح
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۷
منظورش همون انگیزه احتکاره....
!
!
!