سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۱ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
صنعت خودرو مشکلی در اجرای یورو4 ندارد
۱۴:۰۱ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
اجاره خودرو

صنعت خودرو مشکلی در اجرای یورو4 ندارد

پرشین خودرو: عضو انجمن قطعه سازان با بیان اینکه مشکلی در اجرای استاندارد یورو 4 در خودروها نیست گفت: اما ابتدا باید سوخت مورد نیاز این خودروها تأمین باشد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدرضا نجفی منش با بیان این مطلب افزود: در شرایط فعلی توانمندی تولید خودرو با استاندارد یورو4 در صنعت خودرو وجود دارد.

وی ادامه داد: اما پیش نیاز اصلی برای تولید خودروی دارای استاندارد یورو4 تأمین سوخت مورد نیاز است.

نجفی منش اظهار داشت: در صورتی که در سراسر کشور سوخت مناسب با استاندارد یورو 4 فراهم باشد خودروسازان امکان تولید خودرو با این استاندارد را دارند.

لازم به ذکر است، طی مصوبه هیئت وزیران در تاریخ 16 اسفند سال گذشته خودروسازان موظف به رعایت استاندارد یورو4 در تولیدات خود از ابتدای سال 92 شده اند.

همچنین براساس بند 7 این مصوبه وزارت نفت مکلف است از ابتدای امسال سوخت با استاندارد یورو 4 را در کشور توزیع کند، اما نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان در خصوص اجرای این استاندارد اظهار داشت: با توجه به صحبت های معاون وزیر نفت مبنی بر اینکه تا پایان برنامه پنجم توسعه امکان تأمین تنها 80 درصد سوخت با استاندارد یورو4 فراهم می شود و همچنین به دلیل اینکه اتصال شبکه ها، بنزین یورو4 با یورو 2 مخلوط خواهد شد، خودروسازان خواستار تعویق تولید این گروه خودروها شده اند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!