شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۲ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
واژگونی خونین سرویس معلمان
۱۲:۰۲ | ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
اجاره خودرو

واژگونی خونین سرویس معلمان

پرشین خودرو: سانحه رانندگی در جاده های خوزستان منجر به کشته شدن 2 موتورسیکلت سوار شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، فرمانده پلیس راه خوزستان گفت: دیشب در جاده دزفول به شوشتر یک راکب موتورسیکلت به علت بی احتیاطی و تغییر مسیر ناگهانی و برخورد با کشنده تریلر کشته می شود.

سرهنگ قدرتی افزود: در سانحه رانندگی دیگری که در دقایق ابتدایی بامداد امروز میان سواری پژو 405 و موتورسیکلت در جاده گتوند به شوشتر رخ داد راکب موتورسیکلت به علت شدت جراحات فوت کرد.

واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس معلمان در چهارمحال و بختیاری

او علت این حادثه را بی احتیاطی راننده پژو به علت تجاوز به چب ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد.

معاون عملیات پلیس راه کشور صبح امروز از واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس که سرنشینان آن معلم بودند، در چهارمحال و بختیاری خبر داد.

سرهنگ اسفندیاری معاون عملیات پلیس راه کشور گفت: ساعت 5 صبح امروز در محور شهرکرد به تاوان در استان چهارمحال و بختیاری یک دستگاه مینی‌بوس بنز واژگون شد که در اثر آن 3 نفر مجروح شدند.

سرهنگ اسفندیاری افزود: این مینی‌بوس که در کیلومتر 5 این محور در حال حرکت بوده به علت تخطی از سرعت مطمئنه در جاده برفی و یخ‌زده ابتدا به سمت راست منحرف شده و سپس در حاشیه جاده واژگون شده است.

وی تأکید کرد: لازم است رانندگان در جاده‌های لغزنده و برفی با رعایت سرعت مطمئنه حتما از زنجیر چرخ برای ایمنی جان خود و سرنشینانشان استفاده کنند.

واژگونی پراید

رییس روابط عمومی مرکز فوریتهای پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: اورژانش 115 یاسوج دو حادثه واژگونی خودرو را امدادرسانی کرد.

محمدرضا قبنری افزود: در حادثه واژگونی یک دستگاه پراید در محور یاسوج -اردکان در محدوده چشمه پهن تنگ سرخ بر اثر لغزندگی جاده و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه یک مرد 73ساله مجروح شد.

قنبری تصریح کرد: این خودرو 5 سرنشین داشت که اورژانس 115 با کمترین زمان در محل حادثه حاضر و خدمات امدادی به مجروح این حادثه ارایه کرد.

وی گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه وانت پیکان امداگران اورژانس 115 به دو مجروح این حادثه را که نیز شب گذشته رخ داد، مداوا کردند.

رییس روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد با اشار ه به لغزندگی جاده ها از رانندگان وسایل نقله خواست تا در مسیرهای برفگیر با ایمنی بیشتری حرکت کنند.

برخورد 6 دستگاه خودرو در محور اراك - قم

مـه غلیظ صبحگاهی بامداد دیروز آسمان استان‌های خوزستان و مرکزی را در برگرفت و در محور اراك - قم حادثه آفرید.‏

فرمانده پلیس راه استان مركزی از برخورد 6 دستگاه خودرو در محور اراك - قم به علت مه غلیظ خبر داد.‏

سرهنگ مهدی حسنی گفت: ساعت 7 و 37 دقیقه صبح دیروز بر اثر مه غلیظ در كیلومتر 30 محور اراك - قم بدلیل نبود دید كافی شش دستگاه خودرو تریلر، سواری و تاکسی به هم برخورد كردند. علت اصلی وقوع این تصادفات لغزنده بودن سطح جاده و وجود مه غلیظ و نیز تخطی از سرعت مطمئنه و رعایت نكردن فاصله طولی بود.

جنتی رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خوزستان نیز گفت: پدیده مه گرفتگی دید را در شهرهای اهواز، ماهشهر، مسجدسلیمان، ایذه، شوش، گتوند، دزفول، شوشتر، لالی و بستان به کمتر از 50 متر رساند.

این مه در شهر صنعتی اراک هم دید رانندگان را به حداقل کاهش داد و آنان را مجبور به روشن کردن چراغ خودروها برای حرکت کرد.

آلودگی هوا در اراک با مه صبحگاهی همراه شده و سبب غلیظ‌تر شدن مـه شده بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
واژگونی
نظر بینندگان
!
!
!