شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
تمدید شماره‌گذاری تاکسی‌ تک ایربگ
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
اجاره خودرو
تا پایان سال رخ داد

تمدید شماره‌گذاری تاکسی‌ تک ایربگ

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از تمدید فرصت شماره گذاری تاکسی‌های تک ایربگ با همکاری پلیس راهور ناجا خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، میثم مظفر از برگزاری جلسه مشترک با پلیس راهور تهران خبر داد و گفت: بر اساس تفاهمنامه‌ای که با پلیس امضاء شد، شماره گذاری تاکسی‌ها با یک ایربگ تا 28 اسفند سال 91 تمدید شد.

به گفته مظفر براساس تصمیم نمایندگان ویژه رئیس جمهور در کارگروه توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت سوخت کشور شماره گذاری از ابتدای سال 91 تنها به تاکسی‌های دو ایربگ اختصاص می‌یافت.

این در حالیست که هم اکنون تکنولوژی ساخت دو ایربگ در خودروهای تاکسی کشور وجود ندارد. این نکته ایست که روند نوسازی تاکسی در کشور را با اختلال مواجه کرده است.

بر اساس این گزارش ابتدای سال جاری برای نخستین بار تفاهم نامه‌ای با پلیس راهور ناجا برای اجازه شماره گذاری تاکسی‌های تک ایربگ تا تاریخ 31 خرداد 91 امضاء شد که این تفاهم‌نامه تاکنون دو بار دیگر از تاریخ‌های اول آذر و 28 اسفند 91 تمدید شده است.

در حال حاضر دارندگان تاکسی‌هایی که پیش از این در سایت ستاد مدیریت حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور ثبت نام کرده‌ا‌ند و موفق به شماره گذاری نشده‌اند، باید برای انجام مراحل اقدام کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسیرانی
نظر بینندگان
!
!
!